VIDEO. Izrādes “Ziedonis. Lācis. Vīrieši” laikā uz skatuves piedzīvots kāds “kāzuss”: “Skatītājs no tā necieta” 7

Skatītāju iemīļotais aktieris Andris Keišs savā “TikTok” profilā dalījies ar kādu video, kurā redzama neliela ķibela, kas piedzīvota izrādes “Ziedonis. Lācis. Vīrieši” laikā uz Dailes teātra skatuves.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
Veselam
“Ēdiens nav tā lielākā nelaime!” Danilāns atklāj patiesību par kuņģa čūlu 22
Lasīt citas ziņas

Dziesmas laikā skatuves rotējošajā daļā iesprūdis mikrofona vads, ko uz skatuves esošajiem kungiem gan veiksmīgi izdevies opertīvi novērst, pat neapstājoties dziesmai. Tā notiek, ja uz skatuves ir profesionāļi, kurim arī nelielas ķibeles nav šķērslis, lai turpinātu priekšnesumu.

Kāda skatītāja pie ieraksta komentē: “Jā, bija tāda liksta, bet skatītājs no tā necieta. Viss notiek, kā jau dzīvē.” Citi komentētāji norāda, ka koncerts bijis lielisks.

CITI ŠOBRĪD LASA
Ziedonis. Lācis. Vīrieši Dzintaru koncertzālē

“Ziedonis. Lācis. Vīrieši” ir skatītāju ļoti iemīļota izrāde, uz kuru biļetes tiek izpirktas zibenīgi. Un ne bez pamata – negadās bieži uz skatuves vienlaikus redzēt kungus, par kuriem pat grūti pateikt, kurš ir vislieliskākais, jo tādi ir viņi visi – Jānis Aišpurs, Intars Busulis, Renārs Kaupers, Andris Keišs, Artūrs Skrastiņš, Jānis Šipkēvics, Kaspars Znotiņš. Un ja vēl tuvumā Dārtas Danēvičas sievišķīgā elegance…

Koncertuzveduma scenogrāfs un režisors ir Reinis Suhanovs, ar kuru kopā koncertuzveduma saturu radīja aktieri – Artūrs Skrastiņš, Kaspars Znotiņš un Andris Keišs. Skatītāji izrādē ļoti iemīļojuši mirkli, kurā visi mākslinieki ļaujas dejai, kuras horeogrāfe ir Elīna Gediņa.

Koncertprogrammā ZIEDONIS. LĀCIS. VĪRIEŠI. svarīgs un pamanāms ir katrs, te piedalās mūziķi: Jānis Stafeckis – kontrabass, Artūrs Noviks – akordeons, Māris Jēkabsons – pūšamie instrumenti, Kaspars Grigalis un Ainis Zavackis – sitamie instrumenti, Kaspars Zemītis – ģitāra un Kārlis Lācis pie taustiņiem.

Šobrīd vēl ir nopērkamas biļetes uz janvāra izrādēm.

@andriskeis

♬ original sound – andriskeis

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.