VIDEO. “Kā jūs atrodat laiku satikties ar puišiem?!” Jauniete mirkst asarās par astoņu stundu darba dienu 103

Jaunas sievietes Brielles Asero publicētais video sociālajos tīklos izraisījis plašas debates par darba apstākļiem.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
TV24
“Divas nozares Latvijā pelna neadekvāti daudz!” Pīlēns par nepareizajiem ekonomikas lēmumiem
Lasīt citas ziņas

21 gadu vecā Brielle ievietoja videoklipu vietnē “TikTok”, kurā viņa atzīst, ka šis ir viņas pirmais “9-5” darbs pēc koledžas absolvēšanas. Viņa atzīst, ka nebija gatavam tam, kas notiks, kad uzsāks strādāt standarta astoņu stundu darbu.

Video sākumā jauniete saka, ka “iespējams, ir dramatiska un kaitinoša” un atzina, ka viņas situācija varētu būt vēl sliktāka, un prātoja, kā cilvēki var atrast brīvu laiku, ko veltīt draugiem vai randiņiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Meitene žēlojas, ka viņai nepietiek laika personīgajai dzīvei vai citiem sadzīviskiem pienākumiem, kad viņa atgriežas mājās pēc darba.

Viņa stāsta, ka katru dienu dodas uz pilsētu ar vilcienu pulksten 7:30 un pēc darba atgriežas mājās ne ātrāk par pulksten 18:15. Ar asarām acīs Brielle atzīst, ka viņai pēc darba īsti nav ne laika, ne enerģijas gatavot vakariņas vai apmeklēt treniņus:

“Es tikai gribu nomazgāties dušā, paēst vakariņas un iet gulēt. Man pat nav laika vai enerģijas gatavot sev vakariņas. Man nav spēka trenēties.”

Brielle piebilst, ka laiks, kas jāpavada ceļā uz darbu un no darba atpakaļ uz mājām ir pats trakākais:

“Ja ir attālināts darbs, tas beidzas pulksten 17:00 un jūs esat mājās, tad viss ir kārtībā. Un es zinu, ka vārētu būt sliktāk, un es zinu, ka varētu strādāt vēl ilgāk, bet es tiešām izeju no darba un ir melna tumsa. Kā jums ir laiks draugiem? Kā jūs atrodat laiku satikties ar puišiem? Iet uz randiņiem? Man nav laika nekam un es esmu tādā stresā!”

Jaunās sievietes bēdu pilnais video saņēmis jau 1,2 miljonus skatījumu un vairāk nekā 7300 komentāru. Daudzi komentētāji piekrīt Briellei un atbalsta viņu, sakot, ka ir bijuši vai joprojām ir līdzīgā situācijā, kad daraba rutīna nomāc, neļauj veltīt pietiekami daudz laika ģimenes dzīvei un tamlīdzīgi.

Pēc pirmā video, kas guva strauju popularitāti, Brielle publicēja turpinājumu, kurā viņa uzsvēra, ka pirmais video nebija attiecināts specifiski tikai uz viņas darbu un viņas situāciju, bet tajā kopumā norādīts uz problēmu, kas acīmredzami ir pazīstama daudziem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.