Rodions Kurucs (no kreisās) pret Maiami “Heat” aizvadīja rezultatīvāko spēli šajā sezonā.

Latvijas basketbolists Rodions Kurucs piektdien aizvadīja savu rezultatīvāko spēli šajā sezonā, palīdzot Bruklinas “Nets” komandai NBA čempionātā pārtraukt septiņu zaudējumu sēriju.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā 189

Kurucs guva 19 punktus, bet “Nets” savā laukumā ar rezultātu 117:113 (32:42, 25:27, 32:20, 28:24) negaidīti pārspēja Austrumu konferences vicelīderi Maiami “Heat”.

Pirmo reizi šajā sezonā Kurucs guva vairāk par desmit punktiem spēlē. Viņš laukumā devās starta pieciniekā un nodemonstrēja teicamu precizitāti, jo trāpīja trīs no četriem divpunktu metieniem, četrus no pieciem tālmetieniem un vienu no diviem soda metieniem.

Kurucs nospēlēja 23 minūtes un 21 sekundi, kas viņam arī ir šīs sezonas rekords. Tāpat viņš izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, pārtvēra vienu bumbu, un četras reizes pārkāpa noteikumus. “Nets” ar Kurucu laukumā iemeta par četriem punktiem vairāk nekā ielaida.

Bruklinas komanda nebija uzvarējusi kopš 22.decembra. “Nets” komandā rezultatīvākais ar 26 punktiem bija Spensers Dinvidijs, kurš arī izdarīja 14 rezultatīvas piespēles. Savukārt “Heat” vienībā 33 punktus guva Džimijs Batlers.

Kurucs spēles sākumā trāpīja trīs tālmetienus pēc kārtas, kā arī pirmā puslaika beigās trieca bumbu grozā no augšas. Spēles izšķirošajos brīžos viņš laukumā gan nedevās.

Jāpiebilst, ka šajās dienās pie Rodiona viesojas viens no viņa brāļiem – Iļja.

“Nets” ar 17 uzvarām 37 spēlēs ieņem astoto vietu Austrumu konferencē.