Madara Raabe ar meitām – Kimu un Keitiju.
Madara Raabe ar meitām – Kimu un Keitiju.
Foto no Madaras Raabes privātā arhīva.

VIDEO. Madara Kiviča: “Nav jāprecas “tusiņa” pēc vai tāpēc, ka ir stāvoklī!” 0

Mūziķa Andra Kiviča šķirtā sieva Madara Kiviča, kura vēl tikai nesen tika ierauta šķiršanās virpulī, kas kājām gaisā sagrieza viņas un abu meitu dzīvi, kad viņas nu jau bijušais vīrs, Andris un abu meitu tēvs ģimeni pameta, kad sāka tikties ar savu šā brīža sievu Lieni Kiviču, padalījusies savās pārdomās par mīlestību, ģimeni un laulībām raidījumā “Māmiņu klubs”.

Reklāma
Reklāma
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 85
Veselam
saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes
Kokteilis
FOTO. Dziedātāja Aminata Savadogo iestūrējusi laulības ostā
Lasīt citas ziņas

Madara stāsta, ka vēl aizvien tic īstai un patiesai mīlestībai. “Īsta mīlestība ir tāda, kad tu mīli otru cilvēku tikai par to, ka viņš ir. Tu no viņa neko negaidi, tu neko neprasi no viņa,” – saka Madara. Viņa arī uzskata, ka par spīti savai attiecību pieredzei viņa aizvien vēl tic, ka tāda mīlestība arī mūsdienās ir iespējama.

Arī runājot par laulībām, Madaras nostāja ir nelokāma: “Man šķiet, ka laulībai ir jābūt kaut kam ļoti, ļoti svētam. Ļoti patiesam un ļoti svētam un to nevajag darīt tikai tusiņa pēc, to nevajag darīt tikai tāpēc, ka kāds ir stāvokli, lai bērnam būtu viens uzvārds”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat viņa pastāstīja, ka stipri apšauba, ka vēl kādreiz dzīvē viņa būs gatava apprecēties, jo šobrīd viņa dara visu, lai viņa ar meitām Kimu un Keitiju būtu pastāvīgas un pašpietiekamas.

Skaties video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.