Foto no Madaras privātā arhīva

FOTO: Madara Kiviča atzinusies, ka trenējas leģendārā Aivara Visocka vadībā 0

Mūziķa Andra Kiviča bijusī dzīvesbiedre un viņa divu bērnu mamma, Madara Kiviča, aizraujas ar veselīgu dzīvesveidu, kā arī fitnesu. Madaras sociālajos kontos redzams, ka viņa tam veltī daudz sava brīvā laika un vēlas ar to nodarboties arī nākotnē.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
Ķīnieši ir sašutuši, jo Putina sabiedrotais sola “pakļaut” Krievijas kaimiņus
Bārmeņi atklāj, kurus dzērienus nekad nevajadzētu pasūtīt “pīķa stundās”
Lasīt citas ziņas

Madara savā “Instagram” publicējusi foto, kurā redzama kopā ar sporta leģendu, kultūristu Aivaru Visocki. Pie fotogrāfijas viņa raksta, ka aptuveni pirms gada viņa uzsākusi ceļu uz savu labāku es. Sporta klubs kļuvis par viņas otrajām mājām, kur sportot devusies ne vien viņa pati, bet arī viņas abas meitiņas. Tad notikuši lieli notikumi, kas mainīja viņu visu dzīves, kā dēļ viņai nācies mazliet aizmirst par sportošanu. “Nu esmu ierindā, atsāku no jauna jūlija sākumā. Šodien apciemojām vienu no iedvesmas avotiem, mūsu stingro, bet lielisko treneri Aivaru Visocki, kurš atrunās neklausās un pierāda, ka viss mūsu nespēks ir tikai galvā!”.

Teksta beigās Madara piebilst, ka “šī ir neapmaksāta reklāma”, bet viņa vēlas ar šo informāciju dalīties, jo sporta klubā “Reaktors” strādā cilvēki, kas ir sirdij tuvi – gan attieksmes, gan profesionalitātes ziņā.

CITI ŠOBRĪD LASA

View this post on Instagram

Pirms apmēram gada es uzsāku ceļu uz labāku es, sapratu, ka vairs nevēlos būt tikai mamma. ?‍?‍? Rīgas foršākais sporta klubs @_reaktors_ kļuva par manām otrajām mājām, kur apmeklēju gan zāli, gan TRX. Sportoju ne tikai es, bet pat manas mazās meitenes. ? Pa vidu notikuši lieli notikumi, kuri izmainīja visu mūsu dzīves, kā dēļ arī mazliet atkāpos no tā, kas man sagādā prieku. Nu esmu ierindā, atsāku no jauna jūlija sākumā.. Šodien apciemojām vienu no iedvesmas avotiem, mūsu stingro, bet lielisko treneri @aivars.visockis , kurš atrunās neklausās un pierāda, ka viss mūsu nespēks ir tikai galvā! ? P.s. Šī ir neapmaksāta reklāma ?, bet vēlos padalīties, jo šī vieta un cilvēki man vienmēr sirdij tuvi- gan attieksmes, gan profesionalitātes ziņā! ?? Un bildi uzņēma ne tikai administratore, lieliskā aukle, bet nu arī fotogrāfe @vinetatuk ?? #Reaktors #Visockis #behealthy #loveyourself

A post shared by Madara Kiviča (@madara.kivica) on

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.