VIDEO. “Mākslīgo iedegumu klāju jau 15 gadus un es nekad neesmu pietiekami tumša.” Sieviete sajauc kopā dažādu zīmolu krēmus un kļūst zaļa 30

Sieviete, kura jau 15 gadus regulāri uz ādas klāj mākslīgā iedeguma produktus, sajaukusi kopā sešus dažādus zīmolu krēmus, jo viņa “nekad nav pietiekami tumša”. Šis eksperiments beidzies ar katastrofu, jo viņas seja rezultātā ieguvusi haki zaļu nokrāsu.

Reklāma
Reklāma
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 1
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību 10
Viedoklis
Armands Puče: Skatuves māksla patiešām varētu būt mūsu vienīgais ceļš… Jo arī Edgars labi tēlo
Lasīt citas ziņas

Bobija Džo Hjūstone no Blekpūlas Lielbritānijā mēģināja sajaukt vairākus dažādus mākslīgā iedeguma zīmolus, lai izveidotu savu ideālo bronzas krāsu, vēsta “DailyMail”.

Sieviete stāstīja, ka ir izmēģinājusi neskaitāmas sauļošanās metodes, taču vienmēr ir vīlusies, kad no rīta “iedegums” nomazgājies un krāsa nav bijusi tik tumša, kā gribētos.

CITI ŠOBRĪD LASA

Diemžēl viņa skarbā veidā uzzināja, ka viņas eksperiments ir cietis neveiksmi, jo viņa pamodās, izskatoties mazliet savādāk nekā ierasts.

Tad sieviete publicēja video vietnē “TikTok”, lai dalītos panikā un noskaidrotu, vai kādam ir risinājums viņas problēmai, un viņai par pārsteigumu vairāk nekā pieci miljoni cilvēku redzēja viņas krīzi.

“Gaismā tā ir haki zaļa. Manas uzacis nemaz neredz,” stāstīja viņa.

Nākamajā rītā Bobijai Džo un viņas meitai bija paredzēta īpaša diena.

Zaļās krāsas mākslīgā iedeguma traipi bija izsmērēti arī pa visu viņas balto spilvendrānu un segas pārvalku.

Bobija Džo izmisīgi berzēja seju ar vairākām kosmētikas salvetēm, lai notīrītu “iedegumu”, taču tas spītīgi turējās uz sievietes ādas.

“Es nedomāju, ka tas notiks, ziniet, es to nebūtu atstājusi tik ilgi, nevis tad, kad man būtu kur doties, es būtu to nomazgājusi ātrāk,” viņa teica.

Tūkstošiem TikTok lietotāju izmantoja viņas publicētos videoklipus, lai komentētu savas domas un sniegtu BobbieJo padomu.

Par laimi, Bobija Džo spēja notīrīt zaļo “iedegumu” laikus, lai paspētu uz pēcpusdienas tēju ar savu meitu.

Gala rezultātā sieviete uzskata, ka tomēr ieguva perfektu iedegumu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.