Foto: publicitātes/ Karīna Miezāja.

VIDEO. “Man bija bail no viņas!”: apspiešana, bloķēts konts un neizmaksāta peļņa – Agrita atklāti par darbu “NL” kompānijā un Katrīnu Saulieti 39

Šovu zvaigzne Agrita Bindre-Blumenaua nesen atklāja, ka pieņēmusi lēmumu pamest darbu kompānijā “NL International”, kurā darbojusies vairākus gadus. Kā zināms, Latvijā par šīs kompānijas līderi tiek uzskatīta Katrīne Sauliete. Tomēr ne viss, kas no ārpuses mirdzējis kā spožs konfektes papīrs, tāds ir izrādījies iekšienē.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 20
“Piedodiet, bet mājās jūs netiksiet!” Ukraina skaidro pavisam reālos frontes sabrukšanas iemeslus 85
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 67
Lasīt citas ziņas

Agrita TV šovā “Ģimene burkā” atklāj – svārstīties sākusi jau līdz ar Krievijas iebrukumu Ukrainā. Kā zināms, kompānija “NL International” ir dibināta Krievijā un lai arī tās produkcija tiek pārstāvēta visā pasaulē, daži produkti vēl aizvien tiek ražoti Krievijā.

“Sākās manas svārstības. Es domāju – it kā es palīdzu Ukrainai, bet pati darbojos krievu kompānijā. Bet es kaut kā atradu iekšējo līdzsvaru, ļoti daudz tika runāts ar kompānijas prezidentu un tika nolemts, ka mēs pilnībā atteiksimies no Krievijā ražotajām precēm un iesim tikai Eiropas virzienā.

CITI ŠOBRĪD LASA
Bet laika gaitā tomēr uz iepakojumiem parādījās Krievijas ražojums un klienti aizvien vairāk sāka atteikties no šīm precēm. Tas, ko mēs ārēji rādām – Eiropa, Eiropa, bet faktiski mūsu plauktos vēl aizvien stāv Krievijas preces…

Šajā svārstību laikā man nāca pretim jauns izaicinājums, jauna kompānija un es pieņēmu šādu lēmumu,” – par darba izbeigšanu “NL International” stāsta Agrita.

Viņa arī atklāj – šobrīd līdz ar darbības izbeigšanu ir nonākusi neapskaužamā situācijā: “Tur iekšā ir diezgan lieli līdzekļi, bet pateicoties Katrīnei šis konts ir bloķēts. Šobrīd fiziski šo naudu es nevaru dabūt ārā. Bet es taču esmu to nopelnījusi!”.

Blogere Katrīne Sauliete.
Viņa atzīst: “Katrīnei, iespējams, nepatiks tas, ko es saku. Bet tas ir mans viedoklis. Jo līdz šim es visu laiku biju apspiesta un es pat varētu teikt, ka man bija bail no viņas.”

Atgādināsim, ka līdz ar Krievijas iebrukumu Ukrainā arī pati Katrīne Sauliete saņēma publiskus pārmetumus par to, ka turpina darboties Krievijas kompānijā. Uz šiem pārmetumiem viņa atbildēja toreiz šādi: “Ja jūs turpināt iet uz darbu, kāpēc es to nedrīkstu? Šodien atkal saņēmu ziņas, ka obligāti jāatsakās no NL. Kāpēc man jāatsakās no tā, ko lietoju? Tad atsakieties no gāzes! Kā tieši Putins ir pietuvināts NL? Tāpēc, ka krievu kompānija?”.

Tāpat pavisam nesen Sauliete viesojās raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur atklāti stāstīja: ““Līdz ar karu, viss ir samazinājies vismaz uz pusi. Agrāk es varēju katru mēnesi nopirkt ļoti labu mašīnu vienkārši samaksājot “kašā”. Tagad ir mazāk, bet es zinu, ka varu pelnīt arī 70 tūkstošus mēnesī, zinu, ka varu!”.

Agritas pieredzi par darbu kompānijā “NL International” skaties šeit:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.