Blogere Katrīne Sauliete.

“Esmu laimīga, ka ar to varu nodrošināt savus bērnus”: Katrīne Sauliete turpinās tirgot Krievijas kompānijas produktus 0

Kā šodien vēstī izdevums “Privātā Dzīve”, influencere Katrīne Sauliete žurnālam apstiprinājusi, ka negrasās atteikties no sava ienākumu avota, tirgojot Krievijā radītās kompānijas “NL International” kompānijas produkciju. Šī tīkla mārketinga kompānija ir dibināta Novosibirskā (Krievija) 2000.gadā un Katrīne Latvijā tiek uzskatīta par šī zīmola līderi.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem 24
Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi”
Kokteilis
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas
Lasīt citas ziņas

“Šis ir mans darbs, ko es mīlu, un esmu laimīga, ka ar to varu nodrošināt savu bērnus,” – pagājušajā nedēļā ar asarām acīs sacīja Sauliete soctīklos.

Viņa arī atklāja, ka viņa šobrīd saņemot daudz negatīvas, pretīgas un agresīvas vēstules.

CITI ŠOBRĪD LASA
“Ja jūs turpināt iet uz darbu, kāpēc es to nedrīkstu? Šodien atkal saņēmu ziņas, ka obligāti jāatsakās no NL. Kāpēc man jāatsakās no tā, ko lietoju? Tad atsakieties no gāzes! Kā tieši Putins ir pietuvināts NL? Tāpēc, ka krievu kompānija?,” – saka Sauliete.

Viņa arī atklāja – negrasās atteikties no sava peļņas avota un vēl pagājušajā nedēļā veica kārtējo produktu pasūtījumu.

Tāpat viņa pastāstījusi, ka Krievijas NL veikals jau esot slēgts, tāpēc viņa esot gatava, ka kādā brīdī varētu apstāties piegāde. Esot palikuši tikai četri veikali un neviens no tiem vairs nav saistīts ar Krieviju.

Pagājušajā nedēļā Sauliete vietnē “Instagram” arī aicināja nekurināt nacionālo naidu Latvijā. “Es atbalstu Ukrainu, bet turpinu dzīvot,” – viņa teica.

SAISTĪTIE RAKSTI