Igors Rajevs.
Igors Rajevs.
Foto: LETA

VIDEO. Militārais eksperts Igors Rajevs kulinārijas raidījumā sasmīdina vadītāju, kad stāsta par “pāri palikušajiem griķiem” 21

TV24 kulinārijas raidījumā “La Dolce Vita. Gatavo gudri!” viesojās bijušais Sauszemes spēku komandieris, atvaļinātais pulkvedis, militārais analītiķis un jaunievēlētais deputāts (AS) Igors Rajevs, kurš raidījuma vadītājai Ievai Dzenei.

Reklāma
Reklāma
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 52
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties
TV24
NATO spēku komandieris Eiropā uzskata, ka karš Ukrainā ir iegājis izšķirošā posmā
Lasīt citas ziņas
Militārais analītiķis Igors Rajevs dažādos laikos

Gatavojot vistas gaļu baltvīnā ar batāti un sēnēm, Rajevs atklāj, ka viņam ir kupla ģimene, tomēr pārtikas krājumus apzināti veidot neesot sanācis: “Tā apzināti laikam nē, bet ir bijuši tādi gadījumi. Piemēram, griķi mums laikam vēl ir no kovida laika palikuši pāri.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Šis jautājums sasmīdina raidījuma vadītāju Ievu Dzeni: “Jūs bijāt viens no tiem, kas pirka tos griķus?”.

Igors smejas, ka tā gluži neesot gan bijis, ka apzināti, drīzāk esot “nepareizi aprēķinājuši”, jo pirkti esot gan rīsi, gan griķi, bet pēdējie vēl esot palikuši. “Protams, kad aizbrauc uz veikalu, šo to nopērk vairāk. Bet nav tā, ka esmu baigais krājumu veidotājs, – viņš stāsta.

“Bet vai jūs mums ieteiktu veidot?” – jautā Ieva.

“Tas viss ir individuāli. Pirmkārt, tas ir atkarīgs no tā, vai tam ir vieta? Ja jūs dzīvojat mazā dzīvoklītī, tas laikam nav labs risinājums. Bet, ja jums ir vieta, kur izveidot produktu krājumus, droši vien, ka to būtu vērts izdarīt,” – viņš neslēpj.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.