VIDEO. Nervus kutinošs brīdis: Lai izvairītos no pretīmbraucošā auto, kravas auto vadītāja pakļauj sevi nāves briesmām un gandrīz nobrauc no tilta 7

Ar auto videoreģistratoru iemūžināts nervus kutinošs brīdis – lai izvairītos no sadursmes ar pretīmbraucošo auto, kravas auto vadītāja pakļauj sevi nāves briesmām un gandrīz nobrauc no tilta.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
Ķīnieši ir sašutuši, jo Putina sabiedrotais sola “pakļaut” Krievijas kaimiņus
Bārmeņi atklāj, kurus dzērienus nekad nevajadzētu pasūtīt “pīķa stundās”
Lasīt citas ziņas

26 gadus vecā Sidnija Tomasa martā brauca pāri Klārka memoriālajam tiltam, ASV, kad viņas vadītajā automašīnās ietriecās pikaps. Lai izvairītos no sadursmes ar nākamo pretīmbraucošo auto, Sidnija strauji pagrieza auto uz tilta margu pusi, kā rezultātā viņas vadītā automašīna gandrīz iekrita Ohaio upē.

Šīs nedēļas vidū tiesā tika demonstrēti kameras ieraksti no kravas automašīnas, kad pikapa vadītājs Trevors Brenhems ieradās tiesā pēc apsūdzības.

CITI ŠOBRĪD LASA

Videomateriālā redzams, ka pikaps izbrauca no savas joslas, lai izvairītos no sadursmes ar apstājušos auto, pirms ietriecās Sidnija vadītajā kravas automašīnā.

Sidnija izmisīgi izvairījās no pārējām automašīnām uz tilta, kā rezultātā izbrauca cauri tilta margām.

Viņa aptuveni pusstundu pavadīja sava automobiļa kabīnē, kad tas karājās pāri gandrīz 100 gadus vecajam tiltam, kas savieno Luisvilu ar Indianas dienvidiem, līdz glābšanas dienestiem izdevās viņu izglābt.

Brenhemam tika izvirzītas vairākas apsūdzības.

Aculiecinieki policijai stāstīja, ka šoferis pārsniedza ātrumu un līkumoja iekšā un ārā no satiksmes, kad izraisīja sadursmi.

Aizturēšanas ziņojumā teikts, ka viņš pēc tam atkārtoti šķērsoja pretējās joslas, sadauzīja citu automašīnu, kurā atradās divi cilvēki, un pēc tam ietriecās traktora piekabē.

Šonedēļ tiesā apgabala prokurora palīgs Līms Sokons izmantoja jaunos kadrus kā pierādījumus, lai izklāstītu lietu pret Brenhemu.

Saskaņā ar “WHAS11” viņš teica: “Tas ir rezultāts, kas liecina par ārkārtīgu vienaldzību pret cilvēka dzīvību, kas var izraisīt nopietnus fiziskus ievainojumus vai nāvi.”

Tiesa nolēma piespriest Brenhemam drošības līdzekli 20 000 dolāru apmērā. Lieta tiks izskatīta vēlāk jūnijā.

Glābēju brigādēm pēc incidenta bija jāveic pārdroša Sidnijas glābšana.

Luisvilas ugunsdzēsējs Braiss Kārdens atceras: ‘Viņa daudz lūdzās, un es lūdzos kopā ar viņu. Mēs esam paveikuši vairākas trakas lietas, taču šī pārspēj visu. Kad es viņu sasniedzu, viņa bija ļoti mierīga un savākta, un ļāva mums darīt to, ko mēs darām.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.