Foto: ekrānuzņēmums/ Instagram

VIDEO. “Par agru priecājies, Andruša!”: Pugačova skarbi atbild mācītājam, kurš priecīgs, ka viņa emigrējusi prom no Krievijas 0

Socvietnē “Instagram” Krievijas primadonna Alla Pugačova ievietojusi video, kurā atbild kāda krievu mācītāja replikai tieši un bez aprunām.

Reklāma
Reklāma
FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 181
Mājas
FOTO. “Īpašnieks izīrē saulainu dzīvokli!” Rīgā var atrast īres dzīvokļus zem 200 eiro mēnesī, bet… 1
Lasīt citas ziņas

Video sākumā redzams, kad krievu mācītājs saka: “Mēs dzīvojām sātanu himērā draugi! Jūs to neesat dzirdējuši? Nezinājāt? Nepamanījāt, kā attīrījās gaiss? Pugačova uz visiem laikiem ir pametusi Krieviju. Ak, Dievs, cik ilgi es šo biju gaidījis!”.

Pēc tam Alla kamerā viņam atbild: “Pārāk agri priecājies, Andruša! Brīvdienas, atvaļinājums un ārstēšanās neskaitās emigrācija! Atgriezīšos, tiksim galā – aiziešu uz tavu baznīcu, palūgšos par tevi. Zaimotājs!”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau vēstīts, ka 28.februārī Alla Pugačova ar abiem bērniem bija manīta Vnukovas Starptautiskajā lidostā. Tomēr nebija zināms, kurp viņa devusies.

Plašsaziņas līdzekļiem zināms, ka Pugačovai kopā ar vīru Krievijas humoristu Maksimu Galkinu pieder īpašums Kiprā.

Krievijas mediji pieļāva, ka valsti pametis arī Galkins. Viņš bija viens no pirmajiem, kas iestājās pret karu Ukrainā un savu viedokli pauda ļoti atklāti.

SAISTĪTIE RAKSTI