Leonardo Di Kaprio.
Leonardo Di Kaprio.
Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA

Kinozvaigzne Leonardi Di Kaprio noziedo milzīgu summu Ukraina karā cietušajiem 0

Jau tika ziņots, ka Holivudas aktieru pāris Mila Kunisa, kuras tautība ir ukrainiete un viņas vīrs Eštons Katčers pirms dažām dienām Ukrainai ziedoja 3 miljonus ASV dolāru. Tāpat to izdarījusi arī Lielbritānijas karaliene Elizabete II, kuras ziedojuma summa tomēr netiek atklāta, taču minēts, ka tā bijusi iespaidīga.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Šlesers neslēpj pārsteigumu – kādā Jūrmalas klubā viņš saņēmis negaidītu dāvanu ar īpašu uzrakstu 12
Lasīt citas ziņas

Tikpat dāsns savā ziedojumā kara plosītajai Ukrainai un tās cilvēkiem bijis Holivudas aktieris Leonardo Di Kaprio. Viņš ziedojis 10 miljonus ASV dolāru.

Aktieris ne reizi vien intervijās teicis, ka viņā rit arī ukraiņu asinis. Viņa vecmāmiņa Helēna Smirnova (1915 – 2008) kādreiz dzīvoja Odesā. Uz Vāciju viņa emigrēja kopā ar vecākiem, kur pēc tam apprecējās ar vācieti Vilhelmu Indenbirkenu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Otro Pasaules karu Di Kaprio vecvecāki pārcieta Vācijā. Vēlāk Jeļena laida pasaulē meitu, kurai tika dots vārds Imerlīna – viņa piedzima 1943.gadā bumbu patvertnē, kad pilsētai notika aviācijas uzbrukums. Imerlīna ir Di Kaprio mamma.

Leonardi daudz zina par kara šausmām un to visu viņš ir dzirdējis no savas vecmāmiņas un mammas. Indenbirkenu ģimene emigrēja no Vācijas un ASV 1955.gadā.

Ukrainai ziedojuši arī tādas kinozvaigznes kā Andželīna Džolija un Maikls Duglass, kā arī daudzi citi.

SAISTĪTIE RAKSTI