Indra Salceviča dažādos dzīves posmos

VIDEO. Populārā stiliste Indra Salceviča atklāj – karjeras sākumā sava izskata dēļ piedzīvojusi nievājošu un negatīvu attieksmi 0

Žurnālistes Dainas Jāņkalnes raidījumā “Sieviete. Personīgi” pazīstamā latviešu stiliste un modes māksliniece Indra Salceviča atklāj, ka savas karjeras sākumā vairākkārt sastapusies ar nievājošu un atklāti negatīvu attieksmi pret viņas izskatu.

Reklāma
Reklāma
10 produkti, kas “svilina taukus” un paātrina vielmaiņu
Prezidenta izbrauciens ar riteni pārvērties Daugavā ieslīdējušas jaunietes glābšanas misijā
Kokteilis
FOTO. 5 latviešu slavenības, kuras varētu ieņemt Latvijas prezidenta amatu, ja izvēle būtu mākslīgā intelekta ziņā 72
Lasīt citas ziņas


Indra atzīst, laikā, kad sākusi studēt modi Mākslas akadēmijā, bijusi “liela meitene” – svērusi ap 120 kg pie 170 cm gara auguma. “Kāda pasniedzēja akadēmija man atklāti teica: “Tu nevari radīt modi, ja tu nevari to valkāt!”” – modes māksliniece atceras.

“Man tika iedvests, ka man ir “jāsūkā maizes garoziņa”, obligāti ir jātievē, jo man ir jāpatērē tā mode, ko es radu. Paralēli vēl es sāku grimmēt un veidot stilu un es saskāros ar tādu lietu, ka mani nepaņem darbā, jo es neizskatos atbilstoši tam, kā viņi uzskata, ka būtu jāizskatās stilistam,” – atceras Indra.

CITI ŠOBRĪD LASA

Valdījis spēcīgs stereotips – stilistam pašam ir jāizskatās kā modelei un tikai tad viņam var uzticēties. “Bet tad, kad tu esi apaļš bumbulītis un vienalga, ko tu mugurā velc, tev neuzticas,” – saka Indra.

“Un tad pienāca tas brīdis, kad es nodomāju – viss, jāsāk vājēt. Tā tiešām bija, jo tas sabiedrības spiediens bija ļoti liels. Es šajā nozarē gribēju kaut ko sasniegt, tāpēc sāku iet pie dietologa Brēmaņa un nometu svaru līdz stabilam 40.izmēram,” – viņa atceras, lai gan uzsver, pat tad viņu vēl aizvien uzskatīja par pārāk “lielu”.

Indras pieredzi skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI