Kodolieroči ripo cauri Sarkanajam laukumam... Putins gatavojas Uzvaras dienas parādei, kamēr viņa armija turpina slaktiņu Ukrainā

VIDEO. Ko tas nozīmē? Krievijā notiks valsts mēroga mācības, simulējot kodoluzbrukumu no Rietumiem 71

Krievija rīkos savas pirmās valsts mēroga kodoluzbrukuma mācības 11 laika zonās, gatavojoties potenciālajam kodolkaram. Tās notiks 3.oktobrī, un tajās Vladimira Putina režīms pozicionēs Rietumus kā kodolagresoru, ziņo “Metro“.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat 31
Krievijas Federācijā beidzas padomju tehnikas krājumi. Putinam ir kāds neticams plāns 93
Lasīt citas ziņas

Kodoluzbrukuma mācību laikā ierēdņiem un reģionālajām amatpersonām būs jāorganizē “ārkārtas glābšanas komandas bez personāla”, pārtikas un medicīniskās piegādes, kā arī aizsardzība pret radioaktīvo aizsardzību.

Tajās tiks notiks gatavošanās negadījumiem hidrotehniskajās būvēs, kā arī radiācijai bīstamās iekārtās, kas rada “sekundārus apdraudējumus”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Turklāt dokumentā brīdināts: “Palielinās risks, ka bruņoti konflikti pāraugs vietējos un reģionālos karos.”

“Apdraudējumu iedzīvotāju drošībai rada risks, ka iespējamais ienaidnieks izmantos modernus liela attāluma sakāves līdzekļus, kā arī veiks uzbrukumus, izmantojot bezpilota lidaparātus un peldlīdzekļus,” tiek norādīts.

Putina režīms “pieņēmis lēmumu izstrādāt pasākumus, kuru mērķis ir paaugstināt civilās aizsardzības spēku gatavību, lai veiktu pasākumus iedzīvotāju, materiālo un kultūras vērtību aizsardzībai Krievijas Federācijas teritorijā. Tie ietver arī vispārēju evakuāciju no bīstamajām zonām”.

Ir zināms, ka Putina pilīs ir vairāki bunkuri, kā arī “Doomsday” Il-80 Maxdome lidmašīnu flote.

Mācības tiks rīkotas četras dienas pirms Putina 71 gadu jubilejas svinībām. Diktators kara pret Ukrainu laikā tērē armijai, policijai un izlūkdienestiem 40% no sava valsts budžeta.

“Manuprāt, tā ir pareiza doma,” sacīja 77 gadus vecais Putina draugs Mihails Kovaļčuks, Kurčatova institūta vadītājs.

Krievijas aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu pagājušajā mēnesī apmeklēja Novaja Zemļu, lai drīzumā varētu atsākties pārbaudes.

Šo retoriku izvirzīja lojālais parlamenta deputāts un armijas komandieris ģenerālleitnants Andrejs Guruļevs, kurš pieprasīja Putinam būt gatavam izmantot kodolieročus: “Tas ir paredzēts Amerikas Savienoto Valstu zemes masām. Tas ir īpaši viņiem. Viņi to zina.”

Vladimirs Putins
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.