Rīgas “Dinamo” hokejistiem pagalam neveicas izbraukuma spēlēs, kur nav izcīnīts neviens punkts.

Rīgas “Dinamo” komanda sestdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē otro izbraukumu uzsāka Maskavā, ar 1:4 (0:0, 0:2, 1:2) zaudējot Mika Indraša pārstāvētajai Maskavas “Dinamo” vienībai.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12
7 produkti, kas visiem šķiet veselīgi, taču patiesībā tādi nav 16
“Pasažieriem bez sejas maskas var tikt atteikta iekāpšana transportlīdzeklī!” Paziņojums autobusa salonā samulsina braucēju 55

Pirmajā periodā krietni aktīvāki bija viesi. Rīdzinieki nomētāja maskaviešus ar 15:6, vairāk uzvarēja iemetienos (17:13) un vairākkārt spēlēja vairākumā, tai skaitā divas minūtes pieci pret trijiem, taču vārtus neguva.

Arī otrajā periodā Rīgas “Dinamo” spēlēja aktīvāk, taču pēdējās piecās minūtēs, ko ievadīja Sergeja Gimajeva noraidījums, mājinieki aktivizējās, un Maksims Tretjaks no saviem vārtiem dabūja izvilkt divas ripas, otro – četras sekundes pirms pārtraukuma.

Spēles rezultāts ātri mainījās mača beigās. Vispirms tukšos vārtos, rīdziniekiem nomainot Tretjaku pret sesto laukuma spēlētāju, no laukuma vidus iemeta Andrass Petersens. 59.minūtes sākumā vienīgos vārtus rīdziniekiem guva Nerijus Ališausks, bet vēl pēc 12 sekundēm gala rezultātu 4:1 noformēja Dmitrijs Jaškins.

Indrašis, kurš šajā sezonā septiņās spēlēs guvis vienus vārtus, mačā nepiedalījās.

Sezonas pirmajā izbraukumā Latvijas komanda cieta trīs zaudējumus un iekrāja vārtu attiecību 3:16.

Pēc tam mājās ar 4:3 tika uzveikta Habarovskas “Amur”, bet trešdien tika piedzīvota neveiksme 2:3 pret “Lokomotiv” hokejistiem.

Rīgas vienība ar sešiem punktiem astoņās spēlēs Rietumu konferencē saglabāja desmito vietu, bet maskavieši ar 11 punktiem deviņos dueļos pakāpās uz piekto vietu.

Pirmdien Rīgas komandai izbraukumā spēle ar Čerepovecas “Severstaļ”, bet trešdien gaidāma spēkošanās ar Jaroslavļas “Lokomotiv”.