VIDEO. Saeimas sēdē, diskutējot par PVN likmēm, deputāti nespēj valdīt emocijas un izceļas pamatīga vētra: “Jūs to izdarījāt! JŪS!” 89

Saeimas sēdes reizēm mēdz izvērsties “karstas”, jo viedokļi atšķiras, personības ir spēcīgas. Arī vakardien ekonomikas ministra runa Saeimā sacēla vētru.

Reklāma
Reklāma
Bundesvēra ģenerālinspektors brīdina par draudiem: “Krievijas armija orientējas Rietumu virzienā”
Veselam
Austrumu slimnīcā ar NBS helikopteru nogādāta gados jauna paciente kritiskā stāvoklī 29
TV24
“Ko viņi darīs pirmos mēnešus? Viņi dropēs!” Rajevs skeptiski vērtē Krievijas demobilizācijas plānu
Lasīt citas ziņas

Ekonomikas ministrs Viktors Valainis savā runā komentēja aktuālo tēmu par PVN likmēm un izaicinājumiem, aicināja paskatīties, kur mēs esam un kā tur esam nonākuši.

“Es saprotu Šlesera kungu. Es varētu saprast “Stabilitāti”, bet man ir grūti saprast, kad par šīm lietām runā Apvienotais saraksts un Nacionālā apvienība un izliekas, it kā būtu svēti un nevainīgi, it kā viņi šajā laikā, vadot nozari, būtu izdarījuši visu iespējamo, lai sakārtotu…” saka V.Valainis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņam gan nākas vairākkārt iepauzēt savu sakāmo, jo no Saeimas zāles izskan protesta izsaucieni, kurus, vēlāk kamerai pagriežoties uz zāli, var redzēt, ka pauž deputāts Didzis Šmits.

“Šodien jūs staigājat un stāstāt, ka jums tas ir svarīgi, tad, kad tas bija jādara, tad jums tas nebija svarīgi,” V.Valainis turpināja būt visai skarbs savos izteicienos. Viņš uzskata, ka tādējādi šobrīd šis jautājums ir jāsāk kārtot no nulles.

Tāpat viņš aizstāv savu padomnieku, kādreizējo zemkopības ministru Jāni Dūklavu, kura laikā tika ieviests samazinātā 5% likme augļiem un dārzeņiem.

Sēdes vadītājai vairākkārt nācās izteikt aicinājumus palikt pieklājīgiem, ļaut Valaiņa kungam izteikties.

“Jums būs jānoskatās, kā mēs celsim ekonomiku. Jums būs jānoskatās uz šīm lietām,” V.Valainis turpināja izteikt replikas par iepriekšējo vadību un komentēt, ko plāno paveikt viņa komanda. Viņš uzskata, ka tieši iepriekšējās politikas dēļ mēs nonācām, kur esam..

Turpinot skanēt izsaucieniem no zāles, Valainis piebilst, ka kolēģiem nepatīk, ja saka taisnību.

Šajā brīdī redzams, kā Didzis Šmits ir piecēlies kājās un dusmīgi kliedz, lai tiktu sadzirdēts. Vienā brīdī viņš neiztur un, izskatās, ka pamet zāli.

Plašāk karsto diskusiju iespējams noskatīties video pie šī raksta.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.