VIDEO. Sešgadīgs dejotājs no Daugavpils kļuvis par jaunāko čempionu “Latvijas kausa 2023” breikingā 11

Pievieno LA.LV

Aizvadītajā nedēļas nogalē Tukumā norisinājās “Tukuma Cup 2023” Latvijas kauss breikingā. Sacensībās par jaunāko čempionu vecuma kategorijā U-8 kļuva talantīgais, 6 gadus jaunais Tomašs Začiņajevs no Daugavpils.

Kokteilis
Kad satiekas šīs zodiaka zīmes, garlaicīgi nav nekad: astrologi nosauc saderības, kurās dzimst labākās idejas un piedzīvojumi
Veselam
Neēdiet šos piecus pārtikas produktus termiski neapstrādātus – tie var izraisīt nopietnas veselības problēmas
FOTO, VIDEO. “Šodien paraudāšu un tad praktizēšu pieņemšanu!” Vētra pamatīgi papostījusi Zandes īpašumu 4
Lasīt citas ziņas

Ar video no pasākuma sociālajā vietnē “Facebook” dalījies zēna lielākais fans – treneris un viņa tēvs Andžejs. Jaunā censoņa talants un ieguldītais darbs ir visnotaļ manāms.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.