VIDEO. Sievietei, kura ar auto smagi traumēja puikas Jelgavā, par braukšanu bez tiesībām piespriests 400 eiro sods 108

Portāls LA.LV turpina sekot Jelgavā notriekto zēnu lietai. Jau rakstījām, ka 22.augustā, Jelgavā, netālu no Uzvaras parka ceļu nesadalīja automašīnas stūrētāja un 16 gadus vecs velosipēdists, kurš liktenīgajā mirklī uz stūres veda 12.gadus vecu zēnu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Tests: kurš no bērniem ir visjaunākais? Tava izvēle atklās tava prāta un intuīcijas vienreizējās spējas
Kremlis skaidro, kāpēc Putins nevar iet bojā aviokatastrofā kā citi pasaules līderi 143
TV24
Krievi ved prom raķetes no Krimas. Par ko tas liecina? 162
Lasīt citas ziņas

Tieši jaunākais bērns šajā sadursmē cieta visvairāk un viņa tuvinieki bija nobažījušies, vai lieta tiek objektīvi izmeklēta, jo par to nerunāja medijos, kā mūsdienās ir ierasts. Turklāt valsts policijā par šo faktu tika ierosināts vien administratīvais process, lai gan spēkrata vadītāja pie stūres bija sēdusies bez autovadīšanai nepieciešamajām tiesībām, kā arī vienam no cietušajiem tika veikta pat operācija Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Zemgales reģiona pārvaldes jautājumos Rūta Strautniece portālam skaidro, ka šajā lietā tika ierosināti divi administratīvā pārkāpuma procesi. par transportlīdzekļa vadīšanu bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām un par ceļu satiksmes negadījuma faktu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau rakstījām, ka lietā, ģimeni pārstāvošais jurists, bija saņēmis audio ziņu, kurā autovadītājas draudzene paziņoja, ka iespējams kāds sods jau samaksāts negadījuma vietā. Portāls par šo faktu jautāja Valsts policijai skaidrojumu un šodien, pēc divu dienu gaidīšanas saņēmām atbildi:

“Par jūsu sūtīto audio ziņu runājot, Valsts policijas rīcībā esošā informācija liecina par to, ka jūsu rīcībā esošā informācija ir nepatiesa, jo persona vēl soda apmaksu nav veikusi, bet ir notikusi vienošanās par soda apmaksas kārtību un termiņu.”
Automašīnas vadītājai par transportlīdzekļa vadīšanu bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām piemērots naudas sods 400 eiro apmērā.”

Patlaban Valsts polcija turpina izmeklēšanu un tiklīdz būs saņemts medicīnas ekspertu atzinums par miesas bojājumu smagumu, sola komentēt arī pieņemto lēmumu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.