VIDEO. Sirsnīga ziņa! Ežu mamma savā aprūpē pieņēmusi svešus mazuļus – bārenīšus 6

Ar pavisam sirdi sildošu ziņu vietnē “Facebook” dalījies savvaļas dzīvnieku palīdzības centrs “Ežu Hospitālis”. Tur kāda ežu mamma savā aprūpē pieņēmusi svešus mazuļus – bārenīšus.

Reklāma
Reklāma
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
“Vakar panika sākās, jo grupā ir “mīkstie”” – nometņu vadītāja nenopietns stāsts par ikdienu bērnu vasaras nometnē 8
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
Lasīt citas ziņas

Pie publicētā video “Ežu Hospitālis” paskaidro:

“Pirms kāda laiciņa pie mums nonāca ezīte ar zudušu jutību vienā pakaļkājā. Veicām rentgenoloģisko izmeklēšanu – visi kauliņi savās vietās. Taču apskatot ezīti, secinājām, ka pie mums nonākusi mammīte, kuras mazuļus atrast neizdevās… Arī mammīti ar nefunkcionējošām kājām izlaist atpakaļ atrašanas vietā nozīmētu drošu bojāeju.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tad pie mums atceļoja bārenīši, kuru mammīte viticamāk gājusi bojā, un mēs nolēmām veikt eksperimentu – pievienot mazuļus mūsu mammītei… Neskatotiea uz to, ka starp mammas un mazuļu uzņemšanu bija pagājusi nedēļa, ezīte mazos pieņēma savā aprūpē, un pēcāk kontrolējot ģimenīti, secinājām, ka mazuļi pieņemas svarā!”

“Šobrīd arī ezīte jau kādu laiku stabili stāv uz visām četrām, un līdzko mazuļi kļūs patstāvīgi, laidīsim kuplo saimīti atpakaļ dabā!” ar priecīgo ziņu dalās ežu aprūpētāji.

Vairāk par savvaļas dzīvnieku palīdzības centru “Ežu Hospitālis” uzzini tā “Facebook” profilā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.