Foto: ekrānuzņēmums

VIDEO. Talantīga un 40 gadus jaunāka: kas vieno populāro dziedātāju Viktoru Zemgalu un Beāti? 0

Populārais dziedātājs un “Eolikas” paaudzes elks Viktors Zemgals pēdējā laikā dažādos pasākumos manīts par viņu 40 gadus jaunākas daiļavas sabiedrībā, un tas, saprotams, izraisījis publikā minējumus – kas viņa ir un kas abus patiesībā saista?

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 20
Kokteilis
FOTO. No politiķiem par aktieriem: mākslīgais intelekts nosaucis 5 latviešu politiķus, kuri uz skatuves justos kā zivis ūdenī
TV24
Slaidiņš: Karš beigsies tikai divos gadījumos. Viens – ja Putinam iedotu ielūgumu uz Kobzona koncertu 275
Lasīt citas ziņas

TV sarunu šova “Pasaki to skaļi” veidotāji nolēmuši šo noslēpumainības plīvuru nomest un atklāti iepazīstina – jaunā dāma ir Beāte Meldere, un jau vairākus gadus viņa ir Viktora skatuves partnere.

Varētu teikt, ka abus saista zināma romantika un pat mīlestība, bet – tikai cilvēciskā un muzikālā aspektā.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Pirms sešiem gadiem es biju aizgājusi uz Kalnciema kvartālu, kur toreiz uzstājās “Eolika”. Pirmo reizi redzēju viņus dzīvajā, bija tik daudz cilvēku apkārt, tāda enerģija” – pirmo soli ceļā uz abu sadarbību atceras Beāte. Savu sajūsmu par uzstāšanos viņa nav spējusi paturēt pie sevis, tādēļ uzrakstījusi Viktoram Facebook. Pēc mēneša Beāte, kura arī līdz tam bija nedaudz nodarbojusies ar dziedāšanu, aizbrauca uz “Eolikas” koncertu Kuldīgas estrādē, kur izdevies ar Viktoru aprunāties jau klātienē.

Par milzīgu pārsteigumu jaunajai dziedātājai, Zemgals atklāja, ka ir noklausījies viņas ierakstus Youtube, viņam dzirdētais paticis, un piedāvājis sākumā viņa vadībā pilnveidot vokālās prasmes, lai vēlāk iedziedātu kopīgu duetu.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI