Lidmašīnas nosēšanās.
Lidmašīnas nosēšanās.
Foto: Ieva Leiniša/LETA

VIDEO: “Tas ir krājies gadus divus un vairāk.” Ozolnieki lūdz novirzīt lidmašīnu ceļus 0

Saņemot arvien vairāk iedzīvotāju sūdzību par lidmašīnu radīto troksni, Ozolnieku novada pašvaldība lūdz Civilās aviācijas aģentūrai (CAA) mainīt gaisa kuģu lidojumu trajektoriju.

Kokteilis
Smieklīgi, bet patiesi: šīs 3 zodiaka zīmes šogad pelnījušas žagarus zem eglītes 3
RAKSTA REDAKTORS
“Ļoti negodīgi ir sadalīts valsts ģimenes pabalsts – ar ko divi bērni atšķiras no viena?” mamma Māra izgaismo pretrunu likumos
Krievi uzbrūk Putinam ar vēl vienu neērtu jautājumu, iznīcinot Kremļa mītus
Lasīt citas ziņas

Tagad ciematā mērīs lidmašīnu radīto troksni.

Bet vēl pirms šo rezultātu noskaidrošanas, tiek pieļauts, ka lidojumi no apdzīvotās vietas, visticamāk, tiks novirzīti citviet.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ozolnieku novada domes priekšsēdētājs Dainis Liepiņš atzīst – pirms desmit gadiem problēmu nebija. Neviens te lidmašīnu ne dzirdēja, ne redzēja.

Ko nevar teikt šodien, kad lidojumu intensitāte virs Latvijas pieaugusi un lidmašīnu ceļš iet pāri arī Ozolnieku ciemam. Tamdēļ vietējā pašvaldība lūdz šos lidojumus novirzīt no viņu gaisa telpas uz mazāk apdzīvotu teritoriju.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.