VIDEO. Tēvs lika sešgadīgajam dēlam skriet pa skrejceliņu, jo viņš bijis pārāk resns — dienas vēlāk zēns nomira “hroniskas” vardarbības dēļ 18

Šausminošajā lietā parādījies jauns pavērsiens. 31 gadu vecais Kristofers Gregors otrdien stājās tiesas priekšā. Vīrietim izvirzītas apsūdzības par slepkavību. Viņa dēls Korijs Mikiolo 2021. gadā nomira no, iespējams, gadiem ilgas vardarbības. Ja Kristofers Gregors tiks atzīts par vainīgu, viņam draud mūža ieslodzījums.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts?
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
“Vakar panika sākās, jo grupā ir “mīkstie”” – nometņu vadītāja nenopietns stāsts par ikdienu bērnu vasaras nometnē 8
Lasīt citas ziņas

Tiesas zālē lietas izskatīšanas laikā tika demonstrēti novērošanas kameras videomateriāli no fitnesa centra “Atlantic Heights Clubhouse”.

Video redzams, kā Korijs vairākas reizes nokrīt no skrejceliņa, kamēr Kristofers turpina viņu celt kājās un piespiedu kārtā liek zēnam turpināt skriet.

CITI ŠOBRĪD LASA

Brīdi vēlāk redzams, ka Kristofers pat iekož dēlam pakausī.

Skrejceliņa ātrums bija pārāk liels, lai mazā zēna kājas spētu tikt līdzi, un viņš vairākkārt nokrīt zemē, taču mēģinat uzkāpt uz tā atpakaļ.

Dažas dienas pēc sporta zāles apmeklējuma zēna māte Breanna Mikiolo, kura kopā ar Kristoferu dalīja aizbildnību pār Koriju, pamanīja dēla ievainojumus un ziņoja par tiem Ņūdžersijas Bērnu aizsardzības un pastāvīguma nodaļas darbiniekam.

Viņa aizveda Koriju pie ārsta 2. aprīlī, kur viņš atzina, ka viņa tēvs piespieda viņu skriet uz skrejceliņa “tāpēc, ka viņš bija pārāk resns”, ziņo “U.S. Sun”.

Nākamajā dienā zēns steidzami tika nogādāts slimnīcā. Pēc pamošanās mazajam zēnam trūka elpas, viņš streipuļoja un viņam bija slikta dūša.

Simptomi mudināja ārstus veikt datortomogrāfiju, kuras laikā Korija ķermeni pārņēma krampji. Medicīnas darbinieki bija spiesti veikt dzīvības glābšanas pasākumus, taču tie bija nesekmīgi un mazais zēns nomira.

Korija nāve tika atzīta par slepkavību 2021. gada septembrī pēc tam, kad tiesu medicīnas patologs atklāja, ka sešgadīgais bērns cieta no “hroniskas vardarbības”, tostarp strupa trieciena ievainojumiem krūtīs un vēderā ar plēstām brūcēm sirdī, kreisās puses plaušu kontūziju un aknu plīsumu un sasitumiem.

Skatoties videonovērošanas kameras materiālu, mirušā zēna māte nespēja valdīt asaras.

Pēc dēla nāves Breanna Mikiolo izveidoja privātu “Facebook” lapu ar nosaukumu “Justice for Corey”, lai veicinātu izpratni par viņa lietu.

Toreiz viņa rakstīja: “Es izveidoju šo grupu, lai cīnītos par taisnību savam dēlam Korijam Mikiolo. Viņam bija tikai 6 gadi, kad viņa dzīvību atņēma kāds, kuram vajadzēja par viņu rūpēties un mīlēt. Viņa tēvs. Mēs nepārtrauksim cīnīties, kamēr nebūs panākta taisnība.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.