Uģis Kuģis.
Uģis Kuģis.
Foto: ekrānuzņēmums

VIDEO. Uģis Kuģis: “Jo vairāk savu ķermeni sieviete rādīs vīrietim, jo mazāka interese viņam par viņu būs!” 38

Svētdienas vakarā TV šova “Sapņu ķērājas” tika apspriesta mākslīgā skaistuma tēma. Una Ulme, Ieva Adamss, Grēta Peide un Liene Stepena ar dažādu sabiedrībā zināmu viesu palīdzību meklēja atbildes uz tik aktuāliem jautājumiem – kur ir tā robežas, no kura brīža skaistumkopšana kļūst par pieradumu, vai viss dabīgais ir daiļš un viss mākslīgais – samākslots un lieks?

Reklāma
Reklāma
Eiropas Savienība “piegriež skābekli” Putina režīmam! Krievijai gaidāmi lieli zaudējumi
Kokteilis
FOTO. Ziedu vainagi, ģimene un tradīcijas! Kā Jāņus nosvinēja mūsu slavenības? 28
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 28
Lasīt citas ziņas

Līdzās plastikas ķirurģei Evijai Rodkei–Sproģei, influencerei Elīnai Didrihsonei un kuplāko krūšu īpašniecei Viktorijai Vaildai, atšķirīgu skatījumu uz šo jautājumu pauda Latvijas populārākais krišnaīts Uģis Kuģis.

“Ja cilvēkam iekšā ir tukšums, viņš to centīsies piepildīt ar ārpusi. Viņš cenšas piepūst un uzpūst,” – savu versiju par to, kāpēc sievietes sevi pakļauj dažādām skaistuma manipulācijā pauda Uģis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat viņš uzsvēra, ka ne mazāk svarīgs ir arī iemesls, kāpēc sieviete vēlas mākslīgi sevi uzlabot – vai tas ir sevis dēļ un vēlmes patikt savam vīrietim, kas ir attaisnojams mērķis, vai gluži otrādi – lai dižotos sociālajos tīklos un gūtu atzinību no svešiem pretējā dzimuma pārstāvjiem.

Turpinot diskusiju, viena no “Sapņu ķērājām” – Grēta Peide vēlējās noskaidrot Uģa viedokli par to, vai mīļotā vīrieša dēļ sieviete var atļauties uzposties seksīgā apakšveļā?

Uģis neslēpa faktu, ka savu sievu kailu tā arī nekad nav redzējis un jau atkal piedāvās atšķirīgu viedokli, kas mudinās aizdomāties par vīrieša dabu: “Jo vairāk savu ķermeni sieviete rādīs vīrietim, jo mazāka interese par viņu būs. Vīrietim kā mazam bērnam patīk tas, kas nav redzams. Sievietes odziņa ir tajā, ka viņa vienmēr vīrietim paliek kā mīkla” – tā Uģis. Tāpat viņš atgādināja, cik svarīgi ļaut vīrietim iepazīt ne tikai savu fizisko, bet arī emocionālo būtību.

Vairāk skaties šajā video:

LA.LV Aptauja

Vai tu piekrīti Uģa Kuģa viedoklim?

  • Jā, viņš pareizi saka!
  • Noteikti nē
  • Daļēji piekrītu
  • Man grūti atbildēt uz šo jautājumu

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.