VIDEO. Uz kuģa “Foros” notiek vēstures notikumiem veltīta stāsta “Dumpis” filmēšanas darbi 10

Ceļu pie skatītājiem rudenī sāks vēstures notikumiem veltīts stāsts – režisora Andreja Ēķa daudzsēriju mākslas filma “Dumpis”, kas top sadarbojoties Latvijas un Ukrainas producentiem un scenāristiem.

Reklāma
Reklāma
Trampam atliek bezspēcībā vien noplātīt rokas: Putins atdzīvina 3 klasiskās Kremļa taktikas
Mēs tāpat vien nepadosimies! Ukraina sāk gatavoties sliktākajam scenārijam
FOTO. VIDEO. “Tur ir ļoti daudz VUGD automašīnu, glābēji kaut kur skrien!” Aculiecinieks ziņo par biedējošu skatu galvaspilsētas centrā 16
Lasīt citas ziņas

1975. gada 8. novembrī, kā jau tas bija ierasts PSRS, arī Rīgā notika kārtējās vērienīgās boļševiku revolūcijas gadadienas svinības. Neviens pat visbriesmīgākajos murgu sapņos iedomāties nevarēja, ka revolūcijas 58 gadskārta ieies Latvijas un visas PSRS vēsturē ar ko līdz šim nepieredzētu un nebijušu – dumpi uz “Storoževoj”, lielā pretzemūdeņu kuģa. PSRS 15 gadus noliedza, ka uz kuģa bija noticis dumpis.

Šī filma top ar Latvijas valsts, Tet, Rīgas Brīvostas, LVR Flote un Latvijas armijas atbalstu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.