Prinča Harija un Meganas Mārklas kāzas

VIDEO. “Viņa ir ļoti sekla!”: tā savu slaveno māsu Meganu Mārklu TV šovā nodēvē pusbrālis Tomass Mārkls 38

Tomass Mārkls Juniors ir Saseskas hercogienes Meganas Mārklas vecākais brālis, kurš nupat kļuvis par TV realitātes šova “Lielais brālis” (“Big Brother VIP”) dalībnieku Austrālijas TV kanālā.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 90
Viedoklis
Armands Puče: Skatuves māksla patiešām varētu būt mūsu vienīgais ceļš… Jo arī Edgars labi tēlo
Lasīt citas ziņas

Šajā šovā tā dalībnieki ir 12 sabiedrībā pazīstami cilvēki, kuri noteiktu laiku dzīvo slēgtā telpā un TV kameras iemūžina viņus 24 stundas diennaktī. Kādu dienu Tomass Mārkls, sarunājoties ar pārējiem dalībniekiem teicis, ka esot jau reiz brīdinājis princi Hariju neprecēt viņa pusmāsu Meganu.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Es princim Harijam teicu: “Man šķiet, ka viņa izpostīs tavu dzīvi! Viņa ir ļoti sekla!” – TV kameras piefiksējušas Tomasa teikto.

Pirms princis Harijs un Megana Mārkla 2018.gadā mija laulības gredzenus, Tomass Mārkls, kuram ar Meganu ir viens tēvs, patiešām nosūtīja vēstuli princim Harijam, kuru bija uzrakstījis ar roku un šajā vēstulē viņš brīdināja princi neprecēt Meganu, kamēr nav par vēlu. Tāpat viņš ieteica atcelt šīs kāzas.

Princis Harijs un Megana Mārkla

Kāzas, kā zināms, notika 2018.gada 19.maijā. Princis Harijs un Megana Mārkla ir vecāki diviem bērniem – divus gadus vecajam Ārčijam Mauntbatenanam-Vindzoram un šī gada jūnijā pasaulē nākušajai meitiņai Lilibetai Diānai Mauntbatenai-Vindzorai.

Meganas Mārklas un prinča Harija dēliņš Ārčijs Mauntbatens Vindzors

Tomass Mārkls Juniors uz šīm kāzām netika uzaicināts.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.