FOTO: Ekrānuzņēmums no video

VIDEO. “Viņš līdz pat bildināšanas brīdim neteica!” Basketbolista Žaņa Peinera sieva atklāj, ko vīrs nekad nebija teicis 11

“Kad viņas satiekas” studijā dāmas šoreiz uz sarunu aicinājušas atraktīvu pāri – Alīnu un basketbolistu Žani Peinerus.

Reklāma
Reklāma
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
“Kā krāpnieks zināja, ka neesmu izņēmusi paciņu?” Lasītāja atmasko neīsto “Latvijas Pastu” 1
Lasīt citas ziņas

Beidzamajā laikā viņi baudījuši laisku dzīvi, ceļojot apkārt pasaulei, parādot savu luksusa dzīvesveidu. Viens no skaistākajiem notikumiem dzīvē ir kāzas, kas atraktīvajam pārim arī bija ne mazāk ekskluzīvas un greznas, pulcējot daudzas zināmas personības. Sarunas laikā ar raidījuma vadītājām, pāris atklāja dažus interesantus notikumus par kāzām.

Draugi viņiem bija uzdāvinājuši jaunus “iPhone”, taču Žanis nav šī telefona modeļa fans, tāpēc pēc kāzām telefoni uzreiz tika pārdoti. Taču dāmas izbrīnīja fakts, ka līdz pat bildināšanai Žanis nebija Alīnai atzinies mīlestībā.

CITI ŠOBRĪD LASA
“Žanis līdz pat bildināšanas brīdim neteica, ka mani mīl. Sanāk, kādus astoņus gadus!” stāsta Alīna.

Kā izrādās, sportista ģimenē nav pieņemts atklāt savas jūtas un būt emocionālam: “Man ģimenē nekad tā nebija teikuši, un es laikam tā biju audzināts, un es visu laiku domāju, ka to es pateikšu, kad bildināšu vai kāzās!”

Žanis bija izdomājis, ka bildinās savu sievu Taizemē, kurā bija pikniks un zirgu izjāde, bet kā izrādās Alīna pēc tam teikusi, ka šī ideja bija visai banāla. Žanis un Alīna apprecējās 2022. gadā, Rēzeknes pusē un viesu vidū bija Latvijā zināmi sportisti, mūziķi un digitālā satura veidotāji.

Vairāk skaties video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.