VIDEO. “Visatļautība pārsniedz visas saprāta un arī vājprāta robežas!” Daugavpils mēra “nakts izklaides” rada jautājumus 94

Daugavpils mēra Andreja Elksniņa “TikTok” kontā publicētais video, kurā viņš redzams braucam uz sniega tīrīšanas tramvaja, radījis neskaidrus jautājumus soctīklos.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam 32
TV24
“Kāpēc Zelenskis to lietu izspēlēja?” Rajevu pārsteidzis paziņojums par Ukrainā sagatavotajām 14 jaunām armijas brigādēm 77
Viedoklis
Armands Puče: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību 82
Lasīt citas ziņas

Video A.Elksniņš krievu valodā apgalvo, ka šobrīd brauc uz sniega tramvaja, kas ir “kruti”, jo tas ražots pagājušā gadsimta 60. gados. Viņš norāda, ka tas tiek darīts, lai citi pēc tam varētu droši braukt, un saka paldies komandai, kuri strādā naktī. “Daugavpilī mēs tīrām sniegu naktī,” viņš piebilst.

Video komentāri ir ļoti daudzveidīgi. Kāds lepojas ar mēra paziņojumu, cits jautā, kāds ir sods par braukšanu ar sabiedrisko transportu ārpus sabiedriskā transporta. Vēl kāds pauž neizpratni, kāpēc A.Elksniņš nerunā latviešu valodā, bet citi apsveic viņu ar azartu un norāda, ka viņš ir superīgs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kāds “X” lietotājs dalījies ar video, norādot, ka viņam ir neoficiāla informācija, ka A.Elksniņš bijis alkohola reibumā: “Daugavpils mērs naktī reāli ir bijis alkohola reibumā, filmējot sev tiktoka video ar sniega tramvaju. Avoti ir droši, kā diena. Jautājums @darbainspekcija – ko nepiederoša persona specvagona braukšanas laikā darīja uz vagona izvirzītajām virsbūves daļām, kas pieļāva? Tā andreja visatļautība pārsniedz visas saprāta un arī vājprāta robežas!”

Tas pats lietotājs mazliet vēlāk dalījies ar iesniegumu Valsts darba inspekcijai, kurā lūdz izvērtēt iespējamo pārkāpumu pēc būtības, jo tikuši pārkāpti darba drošības pamatprincipi. Tāpat pie atbildības tiek aicināts saukt AS “Daugavpils satiksme” valdes priekšsēdētāju Sergeju Blagoveščenski un par darba drošību un ekspluatāciju atbildīgās uzņēmuma amatpersonas.

Acīmredzot ar iesniegumu kaut kas nogājis “greizi”: “Es laikam pat vairs nerakstīšu iestādēm iesniegumus par Daugavpils caru; vairs neredzu jēgu šai jezgai ar apmātu visatļautību. Jo nevienu nekas “nekrata”. Skumji, bet jāatzīst pilsoniskā sakāve.”

Sabiedrība, protams, nekavējoties reaģē uz “jaunumiem”. Kāds norāda, ka Rīgas mērs gan nav redzēts vizināmies uz sniega tramvaja.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.