Foto: Unsplash

Viņi “aizsvilstas” kā sērkociņi! TOP 3 nelīdzsvarotākie cilvēki saskaņā ar savu zodiaka zīmi 14

Viņi mēdz “aizvilties” kā sērkociņš! Un tas notiek visdažādāko iemeslu dēļ, piemēram, nav īstajā krūzē ielieta rīta kafija vai nav paticis kaut kas, ko pateica kāds cits. Šie cilvēki lielāko daļu savas dzīves ir nervozi un ar apkārtējiem ir raduši arī sazināties pat kliedzot. Jā, iespējams, viņiem pašiem arī nav viegli tikt galā ar savām emocijām, tomēr līdzcilvēkiem kopā ar viņiem ir vēl grūtāk.

Reklāma
Reklāma

3. vieta – Zivis

Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 164
Lasīt citas ziņas

Šiem cilvēkiem par spīti tam, ka no malas to nekādi nevar pateikt, bieži vien ir zems pašvērtējums un lieli kompleksi. Ja kāds izsaka jebkāda veida kritiku viņu virzienā, viņi kļūst par vulkānu, kas nerēķinās ne ar laiku, ne vietu, ne sekām. Jā, protams, vēlāk viņi to nožēlo.

2. vieta – Dvīņi

Arī viņi ir komunikabli, atklāti un asprātīgi. Tomēr viņi bieži “neierakstās” kaut kādos sabiedrības rāmjos un vēlas, lai viss notiktu tā, kā viņi to vēlas. Bet, kā zināms, dzīvē tā nenotiek. Tāpēc viņi uz to reaģē ar paaugstinātām emocijām, kuras tā īsti nespēj kontrolēt pat tad, kad ar prātu saprot, ka rīkojas nepareizi.

1. vieta – Auns

CITI ŠOBRĪD LASA

Pirmajā iespaidā Auni par sevi rada citu priekšstatu – eleganti, pieklājīgi un ļoti galanti. Taču pietiek vien pateikt viņiem kaut ko, kas neies pie sirds un šie cilvēki mainīsies divu sekunžu laikā. No smaida līdz kliegšanai viņiem ir viens solis. Turklāt Auni reaģē ļoti ātri un necieš pat vismazākās neveiksmes.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.