Vladimirs Putins.
Vladimirs Putins.
Foto: EPA/Scanpix/LETA

“Viņš ir pārkāpis robežu!” Militārists pauž pārliecību, ka uzņēmēju pacietība beigusies un Putina dienas ir skaitītas 220

Unian.net publicētas vēsturnieka, Ukrainas Zinātņu akadēmijas pētnieka, militārista Aleksandra Alferova pārdomas par situāciju Krievijas vadībā. Pētnieks ir ļoti pārliecināts par savu viedokli, prognozes esot drošas.

Reklāma
Reklāma
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
VIDEO. Putina ministri krīt ārkārtējā kaunā – vienkāršs Ziemeļkorejas ierēdnis viņus padzen no sēdvietām 65
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
Lasīt citas ziņas

A.Alferovs norāda, ka Krievijas uzņēmēji arvien vairāk saprot, ka viņi saņem vien drupačas no saimnieka galda.

“Krievijas līderis ir pārkāpis robežu, Krievijas elitei vajag citu vadītāju, jo būtībā viņiem ir atņemts bizness, pret viņiem tiek vērstas sankcijas, nopelnīt iespējams tikai vietējā tirgū,” pētnieks teicis intervijā. Uzņēmēju emocijas nu jau esot nokaitētas, un kaut kas pavisam drīz manīšoties.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš turpina savu domu: “Esmu pārliecināts, ka viņu likvidēs. Visa Krievijas sistēma ir balstīta uz to, ka valstij ir izteikts līderis – saimnieks, bet nu vairs eliti neapmierina šī saimnieka izgājieni. Esmu visai drošs, ka Putins nemirs dabīgā ceļā.”

Krievijas Federācijā Putins ir pie varas vairāk nekā 20 gadus, un par vienu no viņa galvenajiem “sasniegumiem” var saukt sākumu asiņainam pilna mēroga karam pret Ukrainu, ko viņš pat nenosauca par karu, bet piesedza to ar terminu “speciālā militārā operācija”. Daudzas pasaules valstis sodīja Krievijas Federāciju un ieviesa nopietnas sankcijas, lielākoties ierobežot uzņēmēju iespēju attīstīties.

Ukrainas bruņoto spēku pulkvedis – militārais eksperts Petrs Čerņiks – savukārt iepriekš pauda viedokli, ka Putins nomirs brīdī, kad Ukrainā tiks sagrauti Krievijas spēki.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.