Foto: Pexels

“WhatsApp” atjauninājums ļauj cilvēkiem saglabāt izgaistošās ziņas 0

Lietotne “WhatsApp” ieviesusi jaunu funkciju. Tagad cilvēki varēs saglabāt izgaistošos ziņojumus, pirms tie faktiski pazūd, informē “Independent”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
TV24
“Ar šo gājienu viņi iešāva sev kājā!” Amerikā bijušais čekas aģents citējis Rajevu savā raidījumā 122
Ķīnieši ir sašutuši, jo Putina sabiedrotais sola “pakļaut” Krievijas kaimiņus
Lasīt citas ziņas

Lietotnes izgaistošo ziņojumu funkcija ļauj cilvēkiem izvēlēties, vai ziņojumi tiks dzēsti pēc 24 stundām, septiņām dienām vai 90 dienām. To var iestatīt visām sarunām vai tikai konkrētām diskusijām, mainot “WhatsApp” iestatījumus. Tā ir viena no privātuma un drošības funkcijām, kas, pēc “WhatsApp” teiktā, ir paredzēta, lai nodrošinātu, ka ziņojumi nenonāk nepareizās rokās.

Funkcija paredzēta arī citam nolūkam – lai cilvēki neuztrauktos, ka viņu teiktais tur paliek uz visiem laikiem. Taču tas nozīmē arī to, ka daži svarīgi ziņojumi var pazust, pirms tie tiek saglabāti.

CITI ŠOBRĪD LASA
Kāds lietotājs var nosūtīt, piemēram, svarīgu saiti vai informācijas daļu, kuru ziņas saņēmējs vēlas paturēt ilgāk.

Tagad “WhatsApp” piedāvā funkciju tieši šim mērķim, kas pazīstama kā “Keep in Chat”.

Tā ļauj šos ziņojumus saglabāt, taču tikai tad, ja persona, kas ziņu nosūtījusi, tam piekrīt.

Kad tiek nosūtīts ziņojums un persona vēlas to saglabāt, var noklikšķināt uz ziņas un izvēlēties iespēju “paturēt ziņojumu”. Pēc tam sūtītājam tiks nosūtīts paziņojums, dodot viņam iespēju uzlikt veto lēmumam (piekrist vai nepiekrist tam).

Tas paredzēts, lai ļautu cilvēkiem pateikt “galīgo vārdu” par to, kas notiek ar viņu nosūtītajām ziņām, norādīja “WhatsApp”. Ja persona piekrīt, ka ziņojumu var saglabāt, tā saņems nelielu grāmatzīmes ikonu. Ziņojums ne tikai tiks saglabāts čatā, bet arī ievietots mapē “Saglabātie ziņojumi”, kur tos varēs apskatīt.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.