Foto. Karl-Josef Hildenbrand/dpa

“WhatsApp” atjauninājums – lietotāji varēs rediģēt nosūtītās ziņas 0

“WhatsApp” stāsta par lietotnes atjauninājumu, norādot, ka lietotāji varēs rediģēt ziņojumus 15 minūšu laikā pēc to nosūtīšanas. Atjauninājums izstrādāts, lai tas atbilstu tādu konkurentu kā “Telegram” un “Discord” piedāvātajai funkcijai, vēsta “BBC News”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā 61
VIDEO. Putina ministri krīt ārkārtējā kaunā – vienkāršs Ziemeļkorejas ierēdnis viņus padzen no sēdvietām 65
Mājas
Sieru nevar uzglabāt ledusskapī šādā veidā – vērtīgs padoms mājsaimniecēm 6
Lasīt citas ziņas

Tuvāko nedēļu laikā šī funkcija būs pieejama 2 miljardiem “WhatsApp” lietotāju. Indija ar 487 miljoniem lietotāju tiek uzskatīta par lielāko tirgus daļu.

“No vienkāršas pareizrakstības kļūdas labošanas līdz papildu konteksta pievienošanai ziņojumam, mēs esam priecīgi sniegt jums lielāku kontroli pār jūsu sarunām,” teikts ziņojumapmaiņas pakalpojuma ierakstā pirmdien.

CITI ŠOBRĪD LASA
“Viss, kas jums jādara, ir jānospiež uz nosūtītā ziņojuma un izvēlnē jāizvēlas “rediģēt”,” viņi piebilst. Rediģētie ziņojumi tiks atzīmēti kā “rediģēti”, tāpēc adresāti zinās, ka saturs ir mainīts.

Rediģēšanas funkciju sociālo mediju platforma “Facebook” ieviesa gandrīz pirms 10 gadiem. Ap to laiku “Facebook” atklāja, ka vairāk nekā puse lietotāju vietnei piekļūst mobilajos tālruņos, un tie ir vairāk pakļauti drukas kļūdām.

Vietnē Facebook modificētie atjauninājumi tiek atzīmēti kā rediģēti. Lietotājiem ir pieejama arī labojumu vēsture.

Pagājušajā gadā arī Elona Muska sociālo mediju platforma “Twitter” paziņoja, ka tā saviem abonentiem, kas maksā, sniedz iespēju rediģēt savus tvītus. Tos var rediģēt dažas reizes 30 minūšu laikā pēc publicēšanas.

Beidzamajā laikā “Whatsapp” ieviesis vairākus atjauninājumus. Jau iepriekš tika ziņots, ka ieviesta jauna funkcija – cilvēki varēs saglabāt izgaistošos ziņojumus, pirms tie faktiski pazūd.

Lietotnes izgaistošo ziņojumu funkcija ļauj cilvēkiem izvēlēties, vai ziņojumi tiks dzēsti pēc 24 stundām, septiņām dienām vai 90 dienām. To var iestatīt visām sarunām vai tikai konkrētām diskusijām,

Tika norādīts, ka šos ziņojumus varēs saglabāt tikai tad, ja persona, kas ziņu nosūtījusi, tam piekrīt.

Kopš “WhatsApp” parādīšanās lietotāji varējuši izmantot savu kontu tikai vienā viedtālrunī, bet tagad tas ir mainījies. Jau tika vēstīts, ka tērzēšanas platformas veidotāji paziņojuši, ka lietotājiem tagad būs iespēja “WhatsApp” kontu izmantot vairākos, taču ne vairāk kā piecos tālruņos.

Reklāma
Reklāma

Ļoti pieprasītā funkcija būs palīgs tiem, kuriem ir tālrunis gan darbam, gan personīgai lietošanai, bet kuri joprojām vēlas visas sarunas apvienot vienā kontā, tika norādīts.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.