Horoskopi un mistika
Horoskopi

Zvaigžņu spēks: kā stiprināt enerģētiku atbilstoši savai horoskopa zīmei!0

Foto – Fotolia

Auns

Enerģētika ir ļoti svarīga katram cilvēkam, jo tieši tā atbild par veiksmi un labu noskaņojumu kādā konkrētā laika posmā. Katrai zodiaka zīmei ir savs atbilstošs veids, kā to stiprināt.

Pozitīva enerģētika ir spēks, kas mums liek virzīties uz priekšu. Tā palīdz mūsu motivācijai īstenoties taustāmos panākumos reālajā pasaulē. Cilvēks, kuram ir pietiekami spēcīga enerģētika, būs arī veselīgāks un spēs palīdzēt citiem tādiem kļūt.

Ar pārliecību Auniem parasti problēmu nav. Enerģija tā vien laužas spēcīgā straumē, tomēr to nepieciešams pareizi ievirzīt, lai neiztērētu veltīgi. Palīdzēs loģika un tuvinieku padomi.


Vērsis

Enerģētiku pastiprinās pareizi izraudzīts mērķis. Tikai pareizi un pilnībā formulēts sapnis spēj iedegt liesmiņu tavā sirdī. Vairāk laika velti sagatavošanās procesam un plānošanai.

Dvīņi
Tava enerģētika ir spēcīga, bet nestabila. Lai padarītu to pastāvīgu, jāatrod nodarbošanās, kurā varēsi izpaust visas savas daudzveidīgās spējas. Novirziet tās kādā smalkā nodarbē, kurā varēsi skatīt ieguldīto pūļu rezultātus.

Vēzis
Tev vairāk nekā citām zīmēm palīdzēs talismani un amuleti, tāpēc ka Vēžiem diemžēl bieži ir daudz ienaidnieku, kuri maskējas par draugiem. Palīgā nāks talismanu spēks – tos jānēsā līdzi, lai tie sargātu tavu enerģētiku.

Lauva
Tev nepieciešama pārliecība par saviem spēkiem. Lai cik paradoksāli tas neizklausītos, Lauvām vajadzīga iekšēja motivācija. Tu pārāk daudz pārdzīvo vai arī nepiesargājies nemaz – tev jāatrod līdzsvars starp šīm abām galējībām, bet pēc tam jāatbrīvojas no egoisma un visa nevajadzīgā. Nebaidies darīt kaut ko citu labā.

Jaunava
Jaunavai lielākās problēmas sagādā pašas domāšana. Jaunavas pastāvīgi kaut ko izdomā, sazīmē galvā negatvīvas shēmas. Tiec no tā vaļā – ieteicams praktizēt afirmācijas jeb pozitīvas domāšanas formulas, lai paaugstinātu enerģētiku.

Svari
Svaru enerģētiku visvairāk spēcina personīgie panākumi. Ja tev ir problēmas ar noskaņojumu, sāc ar mazām uzvarām. Paši laimīgākie un veiksmīgākie ir tie Svari, kuri prot priecāties pat par nelieliem sasniegumiem.

Skorpions

Skorpionam veiksmi un pārliecību parasti dāvā pareiza un savlaicīga atpūta. Tavs ķermenis ne vienmēr tiek līdzi tavām ambīcijām, tāpēc tam nepieciešama atpūta. Pareizs spēku sadalījums – tavas veiksmes noslēpums.

Strēlnieks
Strēlniekiem svarīgas jaunas emocijas. Garlaicība un vienmuļība viņiem kaitē vairāk nekā citām zodiaka zīmēm, atņemot enerģiju un dzīvības spēkus. Rutīna ir tavs ļaunākais ienaidnieks, un, to padzenot, tu iegūsi laimi un paaugstināsi enerģētiku.

Mežāzis
Iemācies kaut ko darīt tāpat vien, bez noteikta mērķa. Ja gaidīsi no notikumiem vai cilvēkiem kādu atalgojumu par savām pūlēm, ātri vien sajutīsi spēku izsīkumu. Pārspīlētas cerība atņem izredzes uz veiksmi, bet reālistisks skats uz dzīvi, tieši pretēji, dod spēku.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīriem enerģētiska badošanās nāk par ļaunu vairāk nekā citām zīmēm, un tai ir graujošas sekas. Ūdensvīram jāpulcē ap sevi saprotošus cilvēkus, kuri to atbalstīs, nevis nosodīs par nepareizu rīcību. Tā būs iespējams saglabāt enerģiju pastāvīgi augstā līmenī.

Zivis

Zivis ir tieši atkarīgas no tuvu cilvēku noskaņojuma. Jācenšas neuztvert nopietni tos, kuriem pastāvīgi mainās garastāvoklis un kuri izstaro negatīvu enerģiju. Zivīm ieteicams no apkārtnes uzsūkt tikai pozitīvo, lai nodrošinātu līdzsvaru savā enerģētiski trauslajā un nestabilajā pasaulē.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
IE
Iveta Eglīte
Horoskopi un mistika
Kāpēc vajadzīgs gavēnis: viss, ko tu apēd, pārvēršas par tevi pašu
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien tev nav nekādu tiesību kļūdīties! Horoskopi 1.aprīlim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
5 horoskopa zīmju pārstāvji, kam ļoti patīk kritizēt citus 1
4 dienas

Lasītākie

LE
LETA
Veselam
Diennakts laikā konstatēti 16 jauni Covid-19 gadījumi, kopējam slimnieku skaitam sasniedzot 509 1
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Aizputes novadā kravas automašīna uz pārbrauktuves taranējusi pasažieru vilcienu
19 minūtes
LE
LETA
Dabā
Saule mīsies ar mākoņiem. Pastiprināsies anticiklona ietekme
1 stunda
LE
LETA
Veselam
Epidemiologs: Visticamāk, ar Covid-19 būs jāsadzīvo ilgu laiku
18 stundas
LE
LETA/AFP
Pasaulē
Igaunijā ar koronavīrusu inficēto skaits pārsniedzis tūkstoti, mirušo skaits pieaudzis līdz 13
6 minūtes