×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
8. augusts, 2013
Drukāt

“36,6°C” – kā nomest 15 kilogramus

366_nr85_anonsam

JAUNĀKAJĀ “36,6°C” NUMURĀ

366_nr85_anonsam

Dzīves melodija ar smaržu

Aktrise KARĪNA TATARINOVA dzied, aizrautīgi kāpj kalnos, praktizē cigun, skrien gar jūru, mācās pūķot un izbauda daudz ko citu. Viņa atklāj savus dzīvošanas principus, spēka un labsajūtas avotus.

Nepadodos stāsts: Ja mīli, viss sakārtojas

Būdams pusaudzis, viņš saslima ar leikēmiju. Tolaik no tās izdevās izārstēt tikai septiņdesmit piecus procentus sasirgušo. SANDIS REŠKIS ir šo laimīgo skaitā. Tagad viņam ir 32 gadi. Jurists, vīrs un tētis. Optimists, vislabāk jūtas fiziskā un garīgā kustīgumā.

36,6 °C noskaidro visu par cukuru

Balti vai brūni cukura kristāliņi, mākslīgais saldinātājs vai īpaša auga lapa – viss dod kāroto saldumu. Pētām, kāds no tiem mazāk kaitīgs veselībai, kāds vislabāk der ikdienas lietošanai un ievārījuma vārīšanai.

Jākāpj Gaiziņā

No pirmsskolas pedagoģes kļuvusi par fizioterapeiti, iekrājusi pieredzi Stradiņa slimnīcā, LIENE LESKE darbojas savā privātpraksē. Palīdz pacientiem atgūt spēju kustēties pēc traumas, operācijas vai slimības, māca vingrināt ķermeni, lai atbrīvotos no sāpēm un justos labi. Par svarīgāko liekot principu – nesolīt brīnumu un nenokaut cerību.

Man izdevās!

Žurnāla 36,6 °C konsultante GUNA SELECKA īsā laikā spējusi nomest 15 svara kilogramus, sakārtot ēdienkarti un dzīvi. Garīgs ceļš, sabalansēts uzturs, joga, ievērojot pareizu elpošanu – tie ir ne tikai pamatvaļi, kas nodrošina mentālo un fizisko stabilitāti, bet arī ikdienas dzīvesveids.

36,6 °C eksperiments: Iepazīt un harmonizēt sevi

Katrs vēlas uzzināt, kā kļūt veiksmīgam, laimīgam un apmierinātam ar dzīvi. Izrādās – tas ierakstīts mūsu acīs, lūpās, zodā… Laimes formulu palīdz atšifrēt īpaša diagnostikas metode, kurā analizē smadzeņu pusložu darbību un to atspoguļojumu sejas vaibstos. Eksperimentā tiek pārbaudīts, vai visai neparastā metode var palīdzēt uzsākt izmaiņas sevī.

Ja komandē urīnpūslis

Urīna nesaturēšana var kļūt par šķērsli normālai dzīvei, traucēt pat seksuālām attiecībām. Par šīs kaites iemesliem un to, kā slimību apturēt, konsultē uroloģe Zane Pilsētniece, akupunktūras ārste Inese Kokare un fizioterapeite Zane Podskočija.

Laimē – nelaimīgas

Stāsts par jauno māmiņu, kam aiz muguras smaga cīņa ar pēcdzemdību depresiju. Mazulīša piedzimšana ir nozīmīgs un skaists notikums, taču vienlaikus apgriež jauno vecāku pasauli kājām gaisā. Pēc bērniņa nākšanas pasaulē aptuveni 85 procentiem sieviešu var sākties tā dēvētās pēcdzemdību skumjas. Kā ar to tikt galā, ko zināt tuviniekiem – arī par to žurnālā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+