Horoskopi un mistika
Horoskopi

5 horoskopa zīmes, kas nepadodas “dresūrai” un pieradināšanai 0

Foto – Fotolia

Starp visām zodiaka zīmēm vairākas “iedresēt” un pieradināt vienkārši nav iespējams. Tās ir vai nu pārāk brīvību mīlošas, pārāk spītīgas, vai pārāk neatkarīgas. Tāpēc netērē savu laiku un nervus neauglīgiem mēģinājumiem – jebkurā gadījumā tevi gaida milzīga vilšanās. Pārbaudi arī, vai neesi starp šīm piecām zīmēm, kas nepadodas “dresūrai”.

Skorpions
Gribi riskēt? Tavas tiesības – tikai zini, ka tipiska Skorpiona rakstura iezīmes padara viņu par pilnīgi nevadāmu cilvēku. Pirmkārt, viņš neieredz visu, kas viņu ierobežo, bet mēģinājums pieradināt – tas arī sava veida ierobežojums. Otrkārt, jebkurš Skorpions pats visu zina labāk, tāpēc tu nekad nespēsi piekļūt viņam pārāk tuvu. Tātad – ja tu domā par šīs zīmes pieradināšanu, aizmirsti par šo ideju. Tas nekad nenotiks.

Auns
Auns nepadodas pieradināšanai tīrās spītības dēļ. Viņš uzskata, ka viņam vienmēr ir taisnība un dievina uzvarēt. Tātad par jebkādu “dresūru” nevar būt ne runas, jo tas Aunam ir sava veida zaudējums un savu pozīciju atdošana citam cilvēkam. Pat nemēģini. Jebkādus tavus mēģinājumus “notvert” viņu Auns pārvērtīs par sacensību, kurā, protams, kļūs par pārliecinošu uzvarētāju.

Strēlnieks
Tu drīzāk pieradināsi sniega cilvēku, nevis Strēlnieku: tas ir, tu nevari pieradināt to, kuru nespēj notvert. Ja tikai Strēlnieks spētu nosēdēt nekustīgi piecas minūtes, tev būtu iespēja “izmest tīklus”, bet piecas minūtes, tas ir pārāk ilgi cilvēkam, kas pastāvīgi atrodas kustībā un īsteno vētrainu darbību. Strēlnieks nav vienkārši nevadāms, viņš ir arī nenotverams.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Pieradināt Ūdensvīru?! Ha-ha! Teicams joks! Ūdensvīrs ir tā zodiaka zīmes, kas sākumā vienkārši dumposies, bet pēc tam arī izliksies miris cerībā, ka viņu atstās mierā. Ūdensvīrs negrib, ka viņam apgriež spārnus un ieliek būrī, lai cik grezns tas arī nebūtu. Bet tad, ja kāds mēģinās viņu notvert, Ūdensvīrs uzreiz izmetīs tādu “drosminieku” no savas dzīves.

Svari
Svaru valdzinājums un sabiedriskums var radīt maldīgu priekšstatu. Viņi patiešām dažkārt izskatās tā, it kā gribētu tikt notverti un pieradināti, taču tā ir absolūta alošanās. Šajā zodiaka zīmē dzimušie ir pietiekami gudri un vērīgi, tāpēc Svari uzskata “dresēšanas” mēģinājumus kā vēl vienu dzīves slazdu, kurā viņiem nav ne mazākās vēlēšanās nokļūt. Tu drīzāk pieradināsi tīģeri, nevis šo zodiaka zīmi.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Liec lietā savu lielāko trumpi! Horoskops 10.novembrim
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Jāspēj atkāpties no ierastā! Astroloģiskā prognoze 12. – 18. novembrim
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Paturi vājības pie sevis! Horoskops 9.novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

Raivis Šveicars
Ekonomika
Tiešām ir tik slikti? LA pārbauda jauno televīziju piedāvājumu
10 stundas
LE
LETA
Sports
KHL atsākas aizraujoši: Daugaviņam 1+2, divi “hat trick”, SKA ieiet vēsturē
8 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bordāns nosauc jaunās valdības prioritātes
12 stundas
AG
Andris Grīnbergs
Latvijā
Vai Dziesmu un deju svētku biļetes būtu jāsadala izlozē?
7 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Ceļā pēc dzimšanas dienas kūkas traģiski iet bojā pāris. Meita nespēj noticēt policistu sacītajam
8 stundas