Mobilā versija
+1.2°C
Kazimirs, Izidors
Piektdiena, 24. marts, 2017
6. septembris, 2016
Drukāt

5 pazīmes, kas liecina – tuvojas šķiršanās

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Šķiršanās. Šis vārds diviem mīļotajiem cilvēkiem liekas vēl briesmīgāks par nāves spriedumu, jo viņi taču pavisam nesen ir viens otru satikuši un kļuvuši par pāri, turklāt viss taču liekas tika gaišs un mūžīgs!

Taču mūsu dzīvē ir iekārtots tā, ka visam ir savs sākums un beigas, un arī attiecības starp sievieti un vīrieti nav izņēmums, tāpēc, ja Jūs vēlaties izmainīt situāciju – pievērsiet uzmanību šīm piecām pazīmēm, kas neapšaubāmi liecina par to, ka pāris ir uz šķiršanās robežas, jo, lai gan neviens no Jums, iespējams, par to nerunā, šķiršanās tuvumu var just diezgan savlaicīgi, jo kaut kas vairs vienkārši nav kārtībā!

1. Sarkasms
Pirmā pazīme ir sarkastiskas piezīmes. Ir diezgan skaidrs, ka šādi “jociņi” varēja izskanēt arī pirms tam, taču Jūs uz tiem vairs nereaģējat kā parasti, jo situācija ir mainījusies un pēc katras šādas mīļotā cilvēka piezīmes Jūs esat gatava eksplodēt un pārvērts visu komunikāciju ķildā. Īpaši sāpīgi ir tad, kad kas tāds notiek draugu vai Jums tuvo cilvēku klātbūtnē.

2. Kritika
Nākamā pazīme ir visnotaļ līdzīga. Tā ir kritika, kas vērsta pret Jums no Jūsu otrās pusītes. Jūsu partneris sāk kritizēt pilnīgi visu, kas ar Jums saistīts, sākot ar Jūsu ārieni un beidzot ar ieradumiem un rakstura iezīmēm. Un, ja tas viss ir nonācis tik tālu, tad pat visnopietnākās izmaiņas, visticamāk, šo situāciju nespēs labot.

Pievienot komentāru

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna (1)"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+