Latvijā

6 situācijas, ko spēs atrisināt kredītlīnija0


Foto: Shutterstock.com
Foto: Shutterstock.com
Foto: Shutterstock.com

Lai cik ļoti aizraujoša savā neparedzamībā būtu dzīve, šad tad tās neprognozējamā daba var kļūt par īstu pārbaudījumu nervu izturībai, makam un loģiskajam prātam, kad nākas steidzami izdomāt plānu B, C vai G. Ļoti bieži liktenis izspēlē jokus, kas skar tieši finanšu jomu:

  • kaut kas nepiemērotā brīdī salūzt;
  • šopinga gala summa ir krietni lielāka nekā rēķinājies;
  • bērns dienu pirms ekskursijas paziņo, ka viņiem ar klasi tāda vispār ir ieplānota un ka vajag pietiekami lielu naudas summu ekskursijas apmaksai, un vēl bezgala daudz citu variantu.

Ko šādos brīžos darīt?

1. Pirmkārt, piecas reizes dziļi ieelpot un izelpot;
2. otrkārt, iedzert vēsu ūdeni;
3. treškārt, nolikt mirkļa emocijas pie malas un iedziļināties iespējās, ko piedāvā kredītlīnija.

Tu būsi pārsteigts, cik patiesībā vienkārši ir atrisināt jebkuru problēmu, ja neaizraujas ar dusmu, stresa vai uztraukuma izdzīvošanu! Un vēl, iespējams, tev pārsteigumu sagādās tas, cik daudzos gadījumos tev var palīdzēt kredītlīnija. Īsu tās CV un sešas situācijas, ko spēs atrisināt kredītlīnija, meklē raksta turpinājumā!

Raksts tapis sadarbībā ar drošu aizdevēju ViaSMS.

Pāris vārdos par to, kas ir kredītlīnija

Daži to sauc par labāko, ko finanšu joma jebkad ir piedzīvojusi, citiem tā šķiet nevajadzīga – kad sarunas tēmas godā tiek celta kredītlīnija, vienaldzīgo nav. Kas tā īsti ir? Kredītlīnija funkcionē līdzīgi kā kredītkarte – tu iegūsti noteiktu kredītlimitu, kura ietvaros vari izmantot naudu:

  • kad vajadzīgs;
  • cik vajadzīgs;
  • kam vajadzīgs, nevienam par to neatskaitoties.

Turklāt procentu maksa jāveic tikai par izmantoto kredītlīnijas naudu nevis par visu piešķirto summu. Ārkārtīgi parocīgi! Vēl neesi pārliecināts? Turpini lasīt un iepazīsties ar sešām situācijām, kuras viegli atrisināt ar kredītlīnijas palīdzību!

Piedzimi nepraktiskā datumā? Neko darīt!

Puse cilvēku ir dzimuši tā saucamajos “praktiskajos” datumos, otra puse – “nepraktiskajos”, spriežot pēc dzimšanas dienas attālumā pēc algas dienas. Taču neatkarīgi no tā, vai tava alga ir 3 vai 27 dienas pirms dzimšanas dienas datuma, šie ir svētki, ko ir vērts atzīmēt – ir taču aizvadīts vēl viens burvīgs, pieredzēm un iespaidiem bagāts ceļojums ap Sauli! Ko darīt, ja pietrūkst naudas svinību sarīkošanai? Izskati iespējas, ko piedāvā kredītlīnija! Iespējams, varētu pat teikt, ka kredītlīnija ir pati praktiskākā palīdzība, ko Tev kā gaviļniekam varētu pasniegt finanšu joma.

Kad dators… padārgs… Un telefons tāpat, ļauj ar naudu Tev palīgā nākt…

Vai šī “Manas dziesmas” (Prāta vētra) aranžija, tev lasot, prātā skanēja ar visu melodiju? Iespējams, tieši dungojot tu dodies uz elektronikas veikalu iegādāties tik ļoti nepieciešamās viedierīces. Ko darīt, ja kārotā prece izmaksā vairāk, nekā makā esošā nauda? Kredītlīnija var palīdzēt segt trūkstošo summu. Šī ir nauda no mana maka… Un kredītlīnija arī no tā… Un es zinu, neviens manā vietāāāā… to nemaksās…

Veselība pirmajā vietā

Lai arī šķiet, ka varētu paspēt sakrāt visu procedūrām vajadzīgo summu, kamēr pienāk tava rinda ārstu un terapeitu pierakstā, šad tad nelielas summas tomēr pietrūkst. Kā atrisināt situāciju, kad tavai mēnesi ilgajai terapijai tomēr ir par maz savu līdzekļu? Ļauj, lai šo problēmu tavā vietā atrisina kredītlīnija! Tikai atceries, ka, lai arī cik “izpalīdzīga” tā būtu, kredītlīnija ir arī jāatmaksā!

Rūpējies par mājokli ar baudu

Šķiet, ļoti retos gadījumos mājokļa remontu ir iespējams veikt tikai no personīgajiem līdzekļiem – visbiežāk tiek piesaistīts arī papildu finansējums – hipotekārais kredīts kapitālajam remontam, kredītlīnija mazākam, vienas telpas vai nelielam kosmētiskajam remontam. Lai noskaidrotu, kurš aizdevums – hipotēka vai kredītlīnija – tavā situācijā būtu piemērotāka, konsultējies ar celtniecības ekspertu par darbu izmaksām un izsver savas finansiālās iespējas!

Kur ir mana lidmašīna?! Kur tā ir?!

Turpinot “Prāta vētras” noskaņās, iepazīsties ar nākamo situāciju – ceļojumu! Saistībā ar ceļojumu kredītlīnija var noderēt gadījumos, kad:

  • pietrūkst nedaudz naudas ceļojuma biļetei;
  • nav zināms, cik daudz izmaksās galamērķī paredzētie pasākumi un aktivitātes;
  • aizkavēta vai atcelta reisa dēļ jāmaksā soda nauda viesnīcā u.tml.

Un šis pēdējais punkts ļoti plūstoši aizved uz nākamo situāciju, kurā kredītlīnija darbojas kā drošības spilvens!

Dubults neplīst – arī finanšu jomā

Kā Tu nupat jau lasīji, kredītlīnija ir arī ļoti parocīgs finansiālais “drošības spilvens”, jo tev tā nav obligāti jāizmanto. Vienkārši rezervē tev nepieciešamo “drošības summu” jeb kredītlimitu, un vajadzības gadījumā tev būs jebkurā laikā brīvi pieejami līdzekļi, savukārt, ja rezervēto naudu neizmantosi, kredītlīnija nebūs jāatmaksā, jo aizdevējs nebūs zaudējis savus līdzekļus.

Viens no uzņēmumiem, kas piedāvā drošu un parocīgu kredītlīniju summā līdz pat 1 500 eiro, ir ViaSMS. Lai iepazītos ar līguma noteikumiem un rastu atbildes uz sevi interesējošiem jautājumiem, apmeklē aizdevēja mājaslapu www.viasms.lv!

LA.lv