Horoskopi un mistika
Ezoterika

7 horoskopa zīmes, kam zvaigznes oktobrī sola ķibeles, nepatikšanas un pārmaiņas0

Foto: Pexels

Neveiksmes oktobrī būs saistītas ar Marsa, Saturna, Urāna un Plutona ietekmi.

Auns

No 26. līdz 28.oktobrim Marss un Saturns Auniem sagādās problēmas un neizdevīgas lietas biznesā. Nav ieteicams nodarboties ar sportu un vispār piedalīties jebkādās aktivitātēs. Visticamāk, ka neveiksmes būs saistīts ar darījumiem un nepieciešamību par kaut ko vienoties no jauna. Nevar ne ar vienu strīdēties – strīds izrādīsies ļaunatminīgs.

Vērsis

15.oktobrī Mēness un Urāna sakarā Vērša zīmē dzimušajiem būs negaidītas plānu maiņas un neizdošanās lietās, kas gadiem ilgi bijušas nemainīgas. Šie notikumi būs cieši saistīti ar lielu stresu un var būt saistīti gan ar traumām, gan zaudējumiem. Pēc tam notiks pavērsiens Vēršu dzīvē. Viņiem netiek ieteikts īpaši šajā dienā uzsākt kaut ko jaunu un riskēt. Nav vēlams doties braucienos, veikt lielus pirkumus, un kaut ko mainīt savā dzīvē. Šajā laikā dzīvot vajadzētu pēc iespējas mierīgāk. Nekādā gadījumā nedrīkst pats būt iniciators kaut kādām pārmaiņām.

Dvīņi

7.oktobrī Urāns un Merkūrs izjauks Dvīņu plānus. Labākajā gadījumā mainīsies tikai šīs dienas plāni. Neizdosies tas, kas bija iecerēts. Sliktākajā gadījumā kardināli mainīsies apstākļi, un Dvīņiem nāksies atteikties no daudzām iecerēm, ar kurām bija saistīta nākotne. Nav ieteicams ceļot un tikties ar svarīgiem cilvēkiem. Iespējamas problēmas ar kolēģiem vai darba procesā. Šis laiks var būt arī saistīts ar pašsajūtas pasliktināšanos.

Lauva

7. un 8. oktobrī Saturns un Saule pazeminās tavu enerģiju un sola grūtības arī dažādās lietās. Iespējams, nāksies pieņemt kādu smagu lēmumu. Savukārt 13. un 14.oktobrī tavu dzīvi ietekmēs Plutons, kas sola to padarīt intensīvāku. Taču, ja tu nespēsi kontrolēt šos notikumus, tie var tavā dzīvē izraisīt postošas sekas. 28.oktobrī neplāno nākotni un neparaksti nekādus līgumus – viss, ko uzsāksi, sarunāsi šajā dienā, būs neveiksmīgs.

Jaunava

Pirmās oktobra dienas ietekmēs Marss, kas nozīmē, ka ir iespējamas traumas un darījumu izjukšana. Daudzas problēmas Jaunava varēs novērst, ja nesteigsies un neļaus emocijām ņemt virsroku, un jebkurā situācijā saglabās vēsu prātu. 7.oktobrī Urāns un Merkūrs var izjaukt tavus plānus, kas attiecas uz ceļojumiem, dokumentu kārtošanu, tikšanām. Paaugstināts risks ceļu satiksmes negadījumos.

Svari

Saistītie raksti

No 4.oktobra Svaru zīmi ietekmēs Marss. Tas pastāvīgi izaicinās, liks cīnīties ar jauniem uzdevumiem, kurus nāksies atrisināt veikli un enerģiski, tērēt tiem spēkus. Marss diemžēl paaugstina arī traumu risku un neveiksmes steidzīguma dēļ. Īpaši neveiksmīgs izrādīsies laika periods no 26. līdz 28.oktobrim. Citu planētu ietekmē neveiksmju iespēja palielināsies 1., 7., 8., 12. un 14.oktobrī.

Skorpions

Urāna ietekmē saruks tavi plāni un “norausies” viss, ko tu tik skaisti biji saplānojis. Var gadīties arī jaunu apstākļu parādīšanās, kas tevi pārsteigs gluži kā “sniegs uz galvas”. 7.oktobrī neveiksmīgas būs tikšanās un braucieni. 12. un 13.oktobrī neveiksmīgas būs tās tikšanās, kas notiks pa dienu, neveiksmīgas būs visas procedūras, kas saistītas jebkādā veidā ar skaistumu (friziera apmeklējums, fotosesija, vizīte pie stilista utt). 28.oktobrī var mainīties visa tava dzīve. Taču šīs pārmaiņas būs saistītas ar negaidītiem zaudējumiem, neveiksmēm un plānu maiņu. Šajā datumā ieteicams izvairīties no jebkādām aktivitātēm un noteikti neuzsākt neko jaunu.

LA.lv
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Svarīgi saudzēt savu veselību, arī psiholoģisko! Horoskopi no 14. līdz 20. oktobris
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Lieliska diena ģimenei un šiverēšanai pa māju! Horoskopi 12. oktobrim
3 dienas
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Šajās dienās pati daba dziedina: labvēlīgākie un nelabvēlīgākie datumi oktobrī un novembrī
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Saeimas partijas privileģētas. Valdošo partiju stiprināšana?
2 stundas
Barbara Ālīte
Latvijā
Bordāna rīcībā ziņas par centieniem sadalīt AT priekšsēdētāja un ģenerālprokurora amatus
29 minūtes
LE
LETA
Dabā
No rietumiem sāk tuvoties ciklons
2 stundas
AD
Artis Drēziņš
Latvijā
Par kontrabandu atņem īpašumus
2 stundas
RN
Rita Našeniece
Latvijā
Rita Našeniece: Rīgas grūtā atgriešanās mājās
2 stundas