×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Zelma, Zemgus, Virma
Otrdiena, 14. augusts, 2018
16. augusts, 2016
Drukāt

80 gadus veca riteņbraucēja nereaģē uz vilciena signālu, bet viss beidzas laimīgi (2)

Foto - Pēteris DzērveFoto - Pēteris Dzērve

Pagājušās nedēļas izskaņā notikuši divi ceļu satiksmes negadījumi uz dzelzceļa sliedēm. Vienā no negadījumiem sieviete guvusi vieglas traumas, bet otrs beidzies letāli, preses paziņojumā norāda Valsts policija.

Piektdien dzelzceļa posmā Šķirotava – Salaspils 14 km pulksten 16.44 pasažieru vilciens nāvējoši traumēja 1992.gadā dzimušu jaunieti. Jaunietis neievēroja ceļu satiksmes noteikumus un, šķērsojot dzelzceļa sliedes tam neparedzētā vietā, gāja bojā.

Divas dienas pēc traģiskā notikuma uz dzelzceļa sliedēm notika vēl viens negadījums.

Svētdien vēlā naktī Pļaviņās kāda 1939.gadā dzimusi kundze mēroja ceļu mājup ar velosipēdu, šķērsojot dzelzceļa pārbrauktuvi. Tajā pat laikā, pulksten 00:17, vietā, kur sieviete šķērsoja pārbrauktuvi, brauca kravas vilciens. Vilciena vadītājs signalizēja, lai kundze uzmanās no vilciena un nedodas pāri dzelzceļa sliedēm. Tomēr velosipēdiste, nereaģējot uz mašīnista signālu, turpināja šķērsot dzelzceļa pārbrauktuvi.

Ņemot vērā vilciena lielo masu un nepieciešamo apstāšanās ceļu, kravas vilciens nespēja strauji apstāties un aizķēra kundzi ar velosipēdu. Šis negadījums beidzās veiksmīgi, vien ar izbīli un vieglām traumām.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. šoreiz izdzīvoja Atbildēt

    nākamreiz kurlums neglābs, pēc mēneša nez vai, ja uz apkārtējo pasauli neskatīsies. vai skatīsies ar galveno domu- kad mēs augām, tā nenotika. pirdām pār šoseju, kur gadās, un visas sešas mašīnas dienā pamanījām, slampājām pāri sliedēm. vispār, kad kaimiņu džekiem stāvēja, dzīve bija dikti labāka

  2. ļoti jau nu svarīgi, vai dubaks iztenterē priekšā vilcienam paredzētā vai neparedzētā vietā. apturēt nevar ne tur ne šitur. Vismaz kilometrs vajadzīgs abos gadījumos

Draugiem Facebook Twitter Google+