×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
4. februāris, 2015
Drukāt

Āboltiņa: nepilsoņu kongress ir nelegāls veidojums (9)

Foto-LETAFoto-LETA

"Vienotības" līdere Solvita Āboltiņa.

Drošības policija atzinusi, ka tā dēvētais nepilsoņu kongress Latvijā ir nelegāls veidojums, trešdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja Saeimas nacionālās drošības komisijas vadītāja Solvita Āboltiņa (“Vienotība”).

Viņa uzsvēra, ka dažādi paziņojumi, kas pausti šā veidojuma vārdā, tikai mulsina sabiedrību, un tiem nav nekāda likumīga pamata.

Politiķe aicināja plašsaziņas līdzekļus neprasīt komentārus šā veidojuma pārstāvjiem, tādējādi veicinot viņu popularitāti.

Āboltiņa pauda atzinību Drošības policijas darbam saistībā ar cīņu pret centieniem radīt sabiedrībā priekšstatu, ka Latvija varētu būt neizdevusies valsts.

Politiķe intervijā atzina, ka pēdējā laikā mazinās Krievijas mediju auditorija Latvijā. Tajā pašā laikā palielinājusies Latvijas televīzijas kanālu – LTV7 un TV5 – popularitāte. “Tas parāda, ka ceļš, kas Latvijā tiek iets šajā jomā, ir pareizs,” sacīja Āboltiņa.

Viņa norādīja, ka ir jāturpina investēt līdzekļi Latvijas sabiedriskajos medijos, tādējādi arvien vairāk informējot krievu valodā runājošo auditoriju.

Pozitīvi ir tas, ka Kultūras ministrijā tiek veidota mediju nodaļa. Protams, tā nenoteiks saturu, bet gan veidos mediju politiku,” piebilda Āboltiņa.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. … Ja ‘Nepilsonu Kongress’ ir – ‘NELEGALS VEIDOJUMS’ …. tad, kamdel tas nav attiecigi likvidets un ta organizetaji un biedri nav saukti pie atbildibas par pretvalstisku darbibas organizesanu un sadu pasakumu veikumiem !!!!

  … Vai ari musu politiku neaktivitate – pec Satversme un Kriminalikuma noteiktas izpildkartibas nav tiesajami par likumu parkapumiem, jo ari tie ir lauzusi savu zverastu aizstavet valsti un ieksejo drosibu un uz likuma balstitu kartibu … ????

  … Ko nu talak …. Aboltina? Vardi vien nepietiks soreiz … Ari Igaunijas proksija vairs nav pienemama atbilde … siem valsts uzmetejiem …. NELEGALIEM !!!

 2. Nu gan Solvita fleitē! Garām! Gluži pretēji – arvien vairāk skatās krievu kanālus.
  Līdz šim internetā vēl bija atrodami Latvijas, bet tagad vairs ne! Jau kādu pusgadu. Vienīgi LTV1 ziņu raidījumi Lattelecom mājas lapā. Un tas arī viss. Bet krievu kanāli ka mudž – ir pilnīgi visi. Nav problēmu ar atrašanu. Web adrešu papilnam. Arī redzamība ļoti labā kvalitātē. Un viss pa velti! Tad ko darīt, ja nepietiek naudas, lai abonētu dārgo Lattelecom televīziju? Lielākajai daļai lauku iedzīvotāju labi ja pietiek ko samaksāt par internetu, jo internets ir kļuvis par ikdienu bez kura iztikt nevar.

 3. Tad likvidējiet to nelelālo naida midzeni.Pietiks vairot nelojālos cilvēkus Latvijā.

 4. Āboltiņa,ko esi darījusi,lai šie nelegāļi publiski neņirgātos par latviešioem?Un taču nedarīsi neko arī manis rakstītā sakarā!Tā,ka nelaid tvaiku!Pilsonības piešķiršana,manā skatījumā,šobrīd pārvērsta par nepieklājīgu DĀVINĀŠANU. To spilgti apliecināja kāds jaunradīts „pilsonis” šī rīta LR1 ievada informācijā par šodienas Krustpunktu tēmu.Palika šķebīgi,kad šīs jaunpilsonis knapi ar grūtībām spēja savārstīt kopā dažus latviešu vārdus, tad, kā parasti, pārgāja uz krievu valodu. Pilsonība kā DIVVALODĪBAS ĢENERATORS. Ir zvērests,bet vai kādam jau ir atņemta pilsonība kaut vai par to,ka valodu referendumā nostājās pret Latvijas valsts pamatiem ,par citām pretdarbībām?Vai tam ir darbīgs mehānisms?
  Šobrīd skan tukši lozungi par latviešu valodas pozīciju stiprināšanu, bet perējam joprojām svešu valodu,KULTŪRU.PRASĪBAS PILSONĪBAI JĀPASTIPRINA,jāpiešķir tikai tiem,kuriem latviešu valoda ir kļuvusi par ģimenes valodu.Citiem vārdiem,jāaptur šis latviskās vides iznīcināšanas konveijers!Pārējais par un ap ir tukšā muldēšana.
  2 gadu laikā jālikvidē nepilsoņu statuss.Tie ir bezvalstnieki Latvijā,tie paši krievi,jo Krievija ir PSRS mantiniece pat ar to pašu himnu.Iepludināti ar mērķi(Ukrainas piemērs).Nepilsoņu sociālās garantijas pat augstākas,vairāk privilēģiju, kā latviešiem,bet atbildība pret šo valsti ir nulle. Nepilsonis var braukt uz rietumiem un austrumiem bez vīzām. Var saņemt gan Krievijas,gan Latvijas pensiju…!!! Bet latvietis? Pat angļi vairāk izdarījuši šai jautājumā,liedzot Latvijas nepilsoņiem bez vīzas iebraukt Anglijā.Bezvalstniekiem ir jārada iespējas aizbraukt uz savu dzimteni.Arī Krievija taču viņus aicina atpakaļ un piedāvā apstākļus.
  Vai nav pamatnācijai pazemojoši,kad valodu referendumā Latvijas „pilsoņi”(krievi) ar dūrēm un krievu lamuvārdiem ietekmēja latviešus ārzemju balsošanas vietās? Un balsoja PRET šo valsti.Kam mums tādi pilsoņi! Kam mums bumbas ar laika degli latviskuma iznīcināšanai!

  • VALSTIJ JĀRŪPĒJAS,LAI RADĪTU APSTĀKĻUS LATVIEŠU DZIMSTĪBAS PALIELINĀŠANAI UN BĒRNU AUDZINĀŠANAI. JĀIZBEIDZ DZEGŪZES OLU DĒŠANA Latvijas ligzdā!!!

 5. Ko nu,Āboltiņa,ko nu! Šodien šī nelegālā krivcova legāli uzstājas 13.10 visas Latvijas priekšā ar savu impērisko propogandu pat LR1 A. Tompsona raidījumā Krustpunkti.

 6. Krievu raidījumu popularitāte izskatās ir pieaugusi (ja ir pieaugusi) tāpēc, ka to saturs daudz neatšķiras no Maskavas raidījumiem. Šis ceļš ir pilnīgi nepareizs, tas tikai nostiprina divvalodību Latvijā.

 7. Kas traucē aizklapēt ciet to čūsku midzeni??????

  • kangari pret okupantiem – tukš nummurs…! Jo šie deputāti ir okupācijā veidotās “padomju tautas” pārstāvji, bet ne likumīgas – no okupācijas sekām atbrīvotas tautas pārstāvji.

Draugiem Facebook Twitter Google+