Mobilā versija
+5.3°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
15. oktobris, 2014
Drukāt

Abzes upe Suntažos noskalojusi tiltu un appludinājusi privātmājas (1)

Foto: ekrānuzņēmumsFoto: ekrānuzņēmums

Pēc stiprajiem lietiem Abzes upe noskalojusi tiltu un appludinājusi vairākas mājas Ogres novada Suntažos, novēroja “LETA foto”. Tilts pār upi ir pilnībā iebrucis, blakus esošā auto stāvvieta ir noskalota. Applūdušas arī vairākas mājas.

Ūdenī ir arī parks un estrāde pie Mazās Juglas.

Kā stāstīja vietējie iedzīvotāji, tilts esot bijis celts aptuveni astoņdesmito gadu sākumā. Pēdējos 25 gados tik augsts ūdenslīmenis Abzes upē nav bijis.

Bīstama izskatās situācija arī pie otra tilta pāri šai upei.

Pašlaik nekādi tilta atjaunošanas darbi nenotiek. Ir tikai nostiepta lente un uzlikta ceļazīme. Ik pa laikam pie upes pienāk ziņkārīgie, kas fotografē un filmē notikušo.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Draugi mīļie,tā nav stihija,,tas jau tuvojas pasaules gals,,,

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (53)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+