Mobilā versija
+3.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
29. jūlijs, 2016
Drukāt

Aculieciniece Saulkrastos: cilvēki ar lukturīšiem un daudzie auto ceļmalā (1)

Aculiecinieka fotoAculiecinieka foto

Aculieciniece milzīgajai cilvēku atsaucībai pēc aicinājumiem iesaistīties trīs gadus vecā puikas meklēšanā Saulkrastos, portālam “la.lv” atsūtījusi vairākas fotogrāfijas no notikuma vietas.

Šādās krīzes situācijās pārsteidz cilvēku atsaucību un vēlme palīdzēt, atzīst sieviete.

“Vakar vakarā pēc 10 braucu uz mājām pa Saulkrastu-Raganas ceļu, kur ir mazdārziņi. Pārsteidza milzu cilvēku aktivitāte ar lukturīšiem un arī daudzās automašīnas. Redzēju, ka ceļmalā stāv auto ar ieslēgtām avārijas lampām, līdzās stāv sieviete ar lukturīti. Jautāju, vai varu palīdzēt? Viņa satraukta stāstīja, ka tiek meklēts pazudis zēns.”

Valsts policijas pārstāvis Dairis Anučins portālam “la.lv” pastāstīja, ka policija informāciju par pazudušo bērnu saņēma ap plkst.21 vakarā, bet zināms, ka pats notikums bijis laika posmā no 18.30 līdz 19 – sākumā puiku vecāki meklēja saviem spēkiem.

“Šābrīža informācija ir tāda, ka vakar ap plkst.18 māte kopā ar bērnu izgājusi pastaigāties. Kamēr māte runājusies ar kaimiņu, bērns turpat uz tuvējās ieliņas spēlējies ar kaimiņu suni. Vienā brīdī no mātes un kaimiņa redzesloka bērns ar suni pazuduši. Māte gājusi skatīties, kur bērns pazudis, bet nav viņu atradusi,” viņš informē par policijas rīcībā esošu informāciju.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Holmss driši vien būtu izmantojis savu dedukcijas metodi ..

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (25)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+