Latvijā
Kriminālziņas

Aculiecinieki sniedz pretrunīgu informāciju par katamarāna smago negadījumu 2

Ekrānšāviņš no video

Informācija šobrīd ir diezgan pretrunīga, aculiecinieku sniegto informāciju šobrīd vērtē atbildīgās amatpersonas. Liktenīgajā braucienā katamarāna īpašnieks bija devies ar savu ģimeni.

Svētdien Rīgā, Hapaka grāvī, katamarāns ar mastu aizķēra augstsprieguma līniju un aizdegās. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests izsaukumu uz notikuma vietu saņēma plkst. 16.35. No peldlīdzekļa izglābti 12 cilvēki, kas nodoti mediķiem. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 19.18. Katamarāns nogrima. Liktenīgajā braucienā katamarāna īpašnieks bija devies ar savu ģimeni.

No vakardien Hapaka grāvī negadījumā cietušā katamarāna pasažieriem divi pieaugušie un trīs bērni turpina ārstēšanos intensīvās terapijas nodaļās, aģentūra LETA pirmdien uzzināja Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā (RAKUS) un Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcā (BKUS).

RAKUS pārstāvis Mārtiņš Vilcāns aģentūrai LETA pastāstīja, ka vakardien slimnīcā tika nogādāti pieci pieaugušie. No tiem četri nogādāti stacionārā “Biķernieki”.
Divi no cietušajiem atrodas intensīvās terapijas nodaļā – viņu stāvoklis ir smags, bet apmierinošs. Savukārt divi cietušie ir ar vieglākām traumām un viņi turpinās ārstēties ambulatori. Piektā persona ārstējas stacionārā “Gaiļezers” un viņa stāvoklis ir stabils.

BKUS pārstāve Vita Šteina aģentūrai LETA pastāstīja, ka vakardien slimnīcā tika nogādāti septiņi bērni. Viens no bērniem tika palaists mājās jau vakar, bet vēl divi – šodien. Ārstēšanos slimnīcā turpina četri bērni, no kuriem trīs ir intensīvās terapijas nodaļā, kurā vēl kādu laiku turpinās ārstēties, bet vienam stāvoklis ir vieglāks un viņš turpina ārstēties citā nodaļā.

LA.lv