Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
29. augusts, 2016
Drukāt

Ādažos tiks atklāts vēl viens privātais bērnudārzs

Foto no arhīvaFoto no arhīva

Ādažos tiks atklāts vēl viens privātais bērnudārzs, kas atradīsies daudzdzīvokļu ēkas pirmajā stāvām, informē uzņēmums “Patnis un partneri”, kas pirmo bērnudārzu Ādažos atvēra 2006. gadā, un kopš tā laika iestāde izaugusi par 9 grupu lielu bērnudārzu. Jaunajā bērnudārzā Ādažos būs vieta 90 bērniem.

“Patnis un partneri” līdz šim izveidojis četras privātās pirmskolas izglītības iestādes. Divas no tām atrodas Rīgā, un arī Ādažos tagad tiks atvērts jau otrais bērnudārzs. 2015. gadā visas trīs uzņēmuma paspārnē esošās iestādes sasniedza maksimālo audzēkņu skaitu.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+