Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
29. augusts, 2016
Drukāt

Ādažos tiks atklāts vēl viens privātais bērnudārzs

Foto no arhīvaFoto no arhīva

Ādažos tiks atklāts vēl viens privātais bērnudārzs, kas atradīsies daudzdzīvokļu ēkas pirmajā stāvām, informē uzņēmums “Patnis un partneri”, kas pirmo bērnudārzu Ādažos atvēra 2006. gadā, un kopš tā laika iestāde izaugusi par 9 grupu lielu bērnudārzu. Jaunajā bērnudārzā Ādažos būs vieta 90 bērniem.

“Patnis un partneri” līdz šim izveidojis četras privātās pirmskolas izglītības iestādes. Divas no tām atrodas Rīgā, un arī Ādažos tagad tiks atvērts jau otrais bērnudārzs. 2015. gadā visas trīs uzņēmuma paspārnē esošās iestādes sasniedza maksimālo audzēkņu skaitu.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (16)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+