Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
7. jūnijs, 2014
Drukāt

“Ādažu čipsu” ražotājs par 2,305 miljoniem pirks cieto kartupeļu čipsu ražošanas līniju

Foto: LETAFoto: LETA

“Ādažu čipsu” ražotājs “Latfood” par 2,305 miljoniem eiro bez pievienotās vērtības nodokļa iegādāsies cieto kartupeļu čipsu ražošanas līniju, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Kompānijai iekārtas piegādās Zviedrijas uzņēmums “Rosenqvists Food Technologies”, kas bija vienīgais pretendents.

Uzņēmums projektam piesaistījis Eiropas Savienības Reģionālā attīstības fonda līdzfinansējumu.

Sākotnēji “Latfood” paredzēja, ka iepirkuma līgumcena būs 2,5 miljoni eiro.

Jau vēstīts, ka 2013.gadā “Latfood” strādāja ar 10,987 miljonu latu (15,634 miljonu eiro) apgrozījumu un 381,8 tūkstošu latu (543,3 tūkstošu eiro) peļņu.

“Latfood” ir lielākais kartupeļu čipsu un sāļo uzkodu ražotājs Latvijā. Tā specializācija ir kartupeļu čipsu un sāļo uzkodu ražošana. Uzņēmums dibināts 1993.gadā. Kompānijas produkcija Latvijā galvenokārt tiek realizēta ar zīmolu “Ādažu čipsi”, bet eksporta valstīs ar zīmolu “Taffel”.

Pievienot komentāru

Zemniekus balsta ar pašu nākotnes naudu (1)Seši miljoni eiro prasīto 30 vietā – ar šādu atbalstu var rēķināties graudkopji, ja valdība šodien apstiprinās zemnieku lūgumu pēc valstiskas palīdzības.
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
No 1. janvāra gaidāms algas pieaugums (2)Valdība šodien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) sagatavotos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz minimālās mēneša darba algas palielināšanu no 370 līdz 380 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+