×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
20. februāris, 2014
Drukāt

Aicina dalīties mīļākajā grāmatā pasākumā “Kaimiņa grāmatplaukts”

Foto: 123RFFoto: 123RF

Ilustratīvs foto

28. februārī pulksten 18.30 Mazajā Ģildē norisināsies literārais pasākums “Kaimiņa grāmatplaukts”, portālu LA.lv informēja sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Miltiņa.

Šāda tikšanās norisināsies jau ceturto reizi un, kā ierasts, īpašā atmosfērā pulcēs visus interesentus, kas vēlas apmainīties ar saviem iespaidiem literārajā pasaulē. Vakara gaitā ikvienam viesim būs iespēja pašam kļūt par pasākuma programmas veidotāju, uzstājoties ar nelielu sev aktuāla prozas vai dzejas darba fragmenta lasījumu. Pasākumā īpaši gaidīti arī tie, kas vēlas bagātināt savu literāro pasauli un dzirdēt šī brīža literatūras aktualitātes. Skatītājus, kas nav pieteikuši dalību, pasākuma organizatori solās nesatraukt un priekšā nesaukt.

Noskaņas radīšanai nošu grāmatas izspēlēs dziesminiece Sabīne Peļņa, savukārt par dalībnieku iedrošināšanu rūpēsies jaunais literāts un radošuma eksperts Jānis Vītols.

Pasākuma formāts šoreiz nosaka, ka fragmentam jābūt no publicēta latviešu vai ārzemju autora prozas darba un tā garums var būt līdz piecām minūtēm. Savukārt pieteikšanās fragmentu lasījumiem iespējama RKTMC “Mazā Ģilde” lapās Facebook.com un draugiem.lv vai pirms pasākuma klātienē pie organizatoriem. Vienīgais priekšnoteikums – potenciālajiem dalībniekiem noteikti jāatceras paņemt līdzi grāmatu, no kuras tiks lasīts izvēlētais fragments.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+