×
Mobilā versija
+11.0°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
20. jūnijs, 2016
Drukāt

Aicina iesūtīt stāstus un leģendas par Koknesi (1)

10jul_Koknese_2

Kokneses pilsdrupas

Kokneses Tūrisma centrs līdz 2.jūlijam aicina visus interesentus iesūtīt stāstus un leģendas konkursam “Koknese, kas esi? Kas būsi?”, aģentūru LETA informēja centra tūrisma informācijas konsultante Vita Bijikertasa.

“Kādas leģendas, teikas un nostāstus glabā Koknese? Grāmatās atrodamas teikas par Kokneses pils celtniecību, par muižkunga meitas nelaimīgo mīlas stāstu, par mantkārīgo vecīti un lielo melno suni, kurš sargājis Kokneses pils pagrabā naudas lādi. Koknesei attīstoties un laikam ejot, veidojas jauni stāsti un leģendas: leģenda par Lielo samu un Mīlas akmens leģenda Likteņdārzā. Lai Kokneses vārda atpazīstamību papildinātu asociācijas ar tās raksturīgākajiem tēliem un lai rosinātu atklāt tās daudzveidību, Kokneses tūrisma centrs aicina gan vietējos iedzīvotājus, gan visas Latvijas iedzīvotājus piedalīties jaunu leģendu un stāstu konkursā,” aicina Bijikertasa.

Dalībnieku darbi tiks pieņemti 2. jūlijā novada svētku laikā informatīvajā teltī pie estrādes, pirms svētkiem Kokneses tūrisma centrā, Melioratoru ielā 1, Koknesē, kā arī elektroniski e-pastā “turisms@koknese.lv”.

Konkursa uzvarētājs saņems pārsteiguma balvu no Kokneses tūrisma centra un Kokneses novada domes.
Iecerēts, ka leģendas un stāsti būs atainoti suvenīros, prezentācijas materiālos.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tikai neizmantojiet tos miljonāru cionistu pievilkšanai, tiklīdz viņi kaut ko iekāro iegūt, izmanto visneģēlīgākos paņēmienus, lai dabūtu sev to zemi , īpašumu vai visu valsti.

Draugiem Facebook Twitter Google+