×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
22. februāris, 2018
Drukāt

Aizkrauklē nofilmē, kā dienesta auto “atpūšas” policisti (11)

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts policija (VP) sākusi dienesta pārbaudi par video fiksētajiem Aizkrauklē dienesta automašīnā guļošiem policistiem, aģentūru LETA informēja VP Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.

Internetā publicētajā video redzams, ka dienesta automašīnā diennakts tumšajā laikā guļ divi policijas darbinieki. Video autors norāda, ka ieraksts tapis Aizkrauklē.

Saistībā ar video VP sākta dienesta pārbaude un amatpersonas par pieļautajiem pārkāpumiem tikts sauktas pie disciplināratbildības, solīja Sietniece, skaidrojot, ka video fiksētie ir patruļpolicijas darbinieki.

VP šādu amatpersonu rīcību uzskata par absolūti nepieļaujamu un kategoriski nosoda to.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

  1. Izskatās ka šeit tiek atstāti vajadzīgie komentāri….citi netiek publicēti…nu ja LV policija!

  2. Ha ha dzers,gulēs un brauks,tā taču policija

  3. Ha ha… gulēs,dzers un brauks…

  4. Linmeijeram par avārijas izraisīšanu dzērumā atļāva aiziet uz paša vēlēšanos no robežsardzes. Tad gan viņš turpināja dzerstīties, braukāja ar ielas meitām ar savu zaļo moskviču, līdz izdomāja, ka kaut kur jāsāk strādāt. Kāpēc ne policijā, jo papīri taču tīri. Gundar – pagātni izdzēst nav iespējams!!!

  5. Linmeijeram par avārijas izraisīšanu dzērumā atļāva aiziet uz paša vēlēšanos no robežsardzes. Tad gan viņš turpināja dzerstīties, braukāja ar ielas meitām ar savu zaļo moskviču, līdz izdomāja, ka kaut kur jāsāk strādāt. Kāpēc ne policijā, jo papīri taču tīri. Gundar – pagātni izdzēst nav iespējams!!!

  6. Saldat spit, služ’ba idjot

  7. Kāpēc tas filmētājs nenofilmē, kā pats strādā? Ar pilnu atdevi?

  8. Nu un?! 4naktī Aizkrauklē bandīti kultūras namu neapdraud. Taču Aizkrauklei ir izteikta cita sērga- kašķīgas večas, kam 4os “diennakts tumšajā laikā” nenāk miegs, ja nav ko nostučījušas, pārmācījušas, noķengājušas. Policisti varētu trenkāt šādus vampīrus gan!

  9. Kas gul,tas negreko.

Draugiem Facebook Twitter Google+