×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
3. decembris, 2015
Drukāt

Alni-Baba un 40 mednieces jeb Aļņu medības Igaunijā

mednieces

Teksts: Kate Šterna

Ik gadu Igaunijas mednieču klubs (MTÜ Eesti Jahinaised) rīko svētkus – vērienīgas dzinējmedības, kurās aicina piedalīties savas valsts mednieces un viešņas no ārzemēm. Šoreiz bija pārstāvētas trīs valstis: Latvija (žurnāla Medības komanda), Igaunija un Somija.

Īpašā viesmednieku statusā, ekskluzīva izņēmuma kārtā šogad uz numura ar ieroci bija atļauts stāvēt arī diviem vīriem – Krievijas televīzijas kanāla Strim (Стрим) raidījuma Ohota i Ribalka (Охота и рыбалка) korespondentiem Sergejam Astahovam un Dmitrijam Požarovam. Pavisam medības dokumentēja divu žurnālu pārstāvji un trīs televīzijas kanāli. Pēc medībām parādījās arī raksti četrās kaimiņvalsts avīzēs. Sižetus veidoja divi vietējie telemediju pārstāvji: Kanal 2 raidījums Reportieris un TV3 Ziņas, kā arī Krievijas telekanāls Strim (Стрим). Krievijā taps vesels raidījums par šīm medībām, kuru demonstrēs kanālā Ohota i Ribalka.

Kā noslēgumā sacīja S.Astahovs, tik lieliski organizētas medības nav izdevies līdz šim piedzīvot nekur un tik disciplinētus medniekus viņam vēl nav gadījies sastapt. Protams, neiztika arī bez komplimentiem, jo Igaunijas mednieču kluba rīkotajās dzinējmedībās kopā piedalījās četrdesmit mednieces – visas daiļas un visas bruņotas. Vīri nodrošināja dāmu pasākumā kvalitatīvus dzinēju pakalpojumus, vadīja jaudīgas un lielas automašīnas, vārīja gardu zupu. Starp dzinējiem, jāpiebilst, bija arī dāmas.

VAIRĀK LASI ŽURNĀLA “MEDĪBAS” DECEMBRA NUMURĀ!

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +26.3
Alūksne +23.5
Daugavpils +24
Saldus +26
Liepāja +17.7
Jelgava +26
Ventspils +18.8
Limbaži +26
Madona +24
Rēzekne +23
Draugiem Facebook Twitter Google+