Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
4. februāris, 2014
Drukāt

Andris Bulis dosies viesizrādēs uz novadiem (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Viens no populārākajiem jaunās paaudzes aktieriem – Andris Bulis – jau tuvākajā laikā dosies viesizrādēs ar režisores Gaļinas Poliščukas veidoto monoizrādi “Face Book. Post Scriptum”, portālu LA.lv informēja mākslas telpas “64 krēsli” vadītājs Juris Millers.

Azerbaidžāņu dramaturģes Nargizas Baghirzadē sarakstītā luga “Face Book. Post Scriptum” ir viena no mūsdienu dramaturģijas spilgtām pērlēm – tā veidota kā starptautisks projekts, kura Latvijas versijā galveno lomu atveido Andris Bulis. Lugas darbība norisinās birojā, izrādes laikā skatītājiem ļaujot sagraut robežu starp reālo un virtuālo pasauli.

“Ņemot vērā, ka privātās viesībās var iekļūt ļoti ierobežots cilvēku skaits, bet skatītāju interese par izrādi “Face Book. Post Scriptum” ir liela, tika pieņemts lēmums doties pie skatītājiem ārpus Rīgas,” teic Andris Bulis.

Viesizrādes sāksies 12. februārī Rēzeknē, ar izrādi kultūras centrā “GORS”, turpināsies 13. februārī Ādažu Kultūras centrā, 19. martā Ventspils Kultūras centrā, 12. aprīlī Dikļu pilī un 10. oktobrī Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Bulis arī uz haltūrām itin nasks?

Aleksandrs Vasiļjevs: Man ar rīdziniecēm ir bezkompromisa mīlestība (2)Slavenais modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs sadarbībā ar arhitekti Nataļju Muzičkinu ver durvis Modes muzejam Rīgā, veido izrādi M. Čehova Rīgas krievu teātrī kopā ar režisori Allu Sigalovu un slavē latviešu sieviešu stila izjūtu.
Draugiem Facebook Twitter Google+