Mobilā versija
+0.9°C
Ziedonis
Pirmdiena, 1. maijs, 2017
4. februāris, 2014
Drukāt

Andris Bulis dosies viesizrādēs uz novadiem (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Viens no populārākajiem jaunās paaudzes aktieriem – Andris Bulis – jau tuvākajā laikā dosies viesizrādēs ar režisores Gaļinas Poliščukas veidoto monoizrādi “Face Book. Post Scriptum”, portālu LA.lv informēja mākslas telpas “64 krēsli” vadītājs Juris Millers.

Azerbaidžāņu dramaturģes Nargizas Baghirzadē sarakstītā luga “Face Book. Post Scriptum” ir viena no mūsdienu dramaturģijas spilgtām pērlēm – tā veidota kā starptautisks projekts, kura Latvijas versijā galveno lomu atveido Andris Bulis. Lugas darbība norisinās birojā, izrādes laikā skatītājiem ļaujot sagraut robežu starp reālo un virtuālo pasauli.

“Ņemot vērā, ka privātās viesībās var iekļūt ļoti ierobežots cilvēku skaits, bet skatītāju interese par izrādi “Face Book. Post Scriptum” ir liela, tika pieņemts lēmums doties pie skatītājiem ārpus Rīgas,” teic Andris Bulis.

Viesizrādes sāksies 12. februārī Rēzeknē, ar izrādi kultūras centrā “GORS”, turpināsies 13. februārī Ādažu Kultūras centrā, 19. martā Ventspils Kultūras centrā, 12. aprīlī Dikļu pilī un 10. oktobrī Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Bulis arī uz haltūrām itin nasks?

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+