Mobilā versija
+7.5°C
Lilija, Liāna
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
7. maijs, 2014
Drukāt

Itālijā apspriež alternatīvas Krievijas gāzei


Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

G7 valstu enerģētikas ministri sanāksmē Romā apsprieduši iespējas, kā mazināt Eiropas atkarību no Krievijas gāzes piegādēm, tostarp enerģijas efektivitātes uzlabošanu, slānekļa gāzes importēšanu no Ziemeļamerikas un cauruļvadu izbūvi no Kaspijas jūras.

“Tas ir atbruņošanās procesa sākums, lai atbruņotu Krieviju no iespējas izmantot enerģiju kā ieroci, kas ir nepieņemami,” norādīja Britānijas valsts sekretārs enerģētikas jautājumos Eds Deivijs. ASV, Kanāda, Japāna, Britānija, Francija, Vācija un Itālija sarunas G7 formātā atsāka martā, kad no G8 valstu foruma tika izslēgta Krievija. Sanāksmē Romā gan nekas neliecināja, ka rietumvalstis varētu vienoties par sankciju noteikšanu Krievijas enerģētikas sektoram. Lielākie iebildumi pret sankciju noteikšanu bijuši Itālijai un Vācijai, kam ir cieša sadarbība ar Krieviju enerģētikā un uzņēmējdarbībā. Par sankciju noteikšanu aktīvi iestājušās ASV un Britānija, kurām ir pašām savi gāzes resursi.

Pievienot komentāru

Dienas klāt pie atvaļinājuma, ja ir bērns vai jākopj slimnieks. Ierosinājums EiropāEiropas Komisija ierosina noteikt labākus vecāku atvaļinājuma standartus
Draugiem Facebook Twitter Google+